MEZUNİYET COŞKUSU

25 Mayıs 2017 16:43
MEZUNİYET COŞKUSU

Anadolu Üniversitesi mezuniyet törenleri, ikinci gününde de bütün coşkusuyla devam etti. Katılımın yoğun olduğu üçüncü ve dördüncü oturumlarının gerçekleştirildiği törenlerde mezun öğrenciler ve aileleri gururu ve heyecanı birlikte yaşadı.

İki oturum yapıldı

Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve iki oturum hâlinde yapılan törene, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Savaş Koparal, Prof. Dr. Aydın Aybar, Prof. Dr. Yücel Güney, Prof. Dr. Zafer Asım Kaplancıklı ile Anadolu Üniversitesi öğretim elemanları ve üniversite mensupları katıldı.

Mezunlar uğurlandı

Anadolu Üniversitesi 2017 Yılı Mezuniyet Töreni’nin ikinci gününün ilk oturumunda Eğitim Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mühendislik Fakültesi; ikinci oturumunda ise Eczacılık Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Engelliler Entegre Yüksekokulu, Eskişehir Meslek Yüksekokulu, Fen Fakültesi, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Turizm Fakültesi, Yunus Emre Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunları uğurlandı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle