MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

22 Ocak 2018 16:33
MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

İstanbul'da merkezi olan ve Türkiye genelinde Konya, Samsun, Zonguldak'ta temsilcilikleri bulunan Tüm Makam Şoförleri Derneği, Eskişehir'deki Anadolu makam şoförleri derneğiyle birleşti.

TMSDER Yönetim Kurulu ve Başkan Halil İbrahim Yılmaz'ın katılımıyla Murat Demirkan temsilciliğinde TMSDER Eskişehir İl Temsilciliği ilan edildi. TMSDER Eskişehir Temsilcisi Murat Demirkan, "Bizler makam şoförüyüz ve mesleğimize sahip çıkmalıyız, biz Eskişehir İl Temsilciliği olarak söz verdiğimiz üzere ciddiyetimizi ve gücümüzü ortaya koyarak meslekte ki saygınlığımızı kazanmayı,bölgemize ve ülkemize faydalı faaliyetlere imza atarak bu yolda biz de varız diyeceğiz" dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Saygı Görmek İsteyen, Saygılı Davranır.

23 Ocak 2018 00:49
Çakarlı Devlet Malı Araçları İnsan Gibi Kullanmayıp Araçtan İnince Yürüyüşleri ve Bakışları Değişik Olan İnsan Evlatları Derneği... Makam şoförü olunca kendinizi diğer şoförlerden ayrı görmeniz, yukarıdaki tanıma uyuyor. Benim nazarımda saygınlığınız maalesef yok, alçak gönüllü, kibirden uzak, taşıdığınız Makam'ı ve aracı emanet olarak görmeniz sizlere saygı duymamız için fazlasıyla kafidir. Bu tanıma uymayan nadide meslek sahiplerinden peşinen affımı dilerim. Saygı Görmek İsteyen, Saygılı Davranır.

tepe lambası

22 Ocak 2018 22:26
siz boykot yaparsanız vali beyde kendi sürer, .bir araya gelme sebebiniz masum gibi görüksede,sizin niyetinizin hiç hayra yorulacak tarafı yok.

yolun sonu

22 Ocak 2018 18:24
makam sahipleri size tevazuda bulunmuş sizleri kendilerine şöför yapmışlar.ne yani makam sahibinin maşından aşağı maaş alırsam kendini şarapole uçurmaklamı tehdit ediyorsunuz.biraraya gelmenin ifadesi bundan başka ne olabilirki?

Murat demirkan

23 Ocak 2018 10:06
Şimdi öncelikle eleştiriye tabiki açığız buna benim ve tüm meslektaş taki arkadaşlarımızın diyeceği yok ama şu bir gerçek tirki yaptığımız iş gerçekten zor ve tamamen güvenilirlik isteyen birşey burda bizim anlatmak istediğimiz şey biz sendika değiliz toplanıp yürüyüş yapacaz yada kontak kapatacaz yada deminki arkadaş gibi arabayı şarampole yuvarlıycak değildir böyle arkadaşlara son olarak şunu diyorum ŞÖFÖR ARKASINDA EN GİZLİ DEVLET SIRLARININ DAHİ KONUŞULABİLECEĞİ İNSANDIR....GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
ŞEHRİN TARİHİNE  IŞIK TUTULUYOR
ŞEHRİN TARİHİNE IŞIK TUTULUYOR
Anadolu Üniversitesi öğretim üyelerinin çalışmalar yaptığı Şarhöyük Kazı Alanı'nda bulunan 4 bin yıl öncesine ait kalıntılar Eskişehir'in tarihine ışık tutuyor.
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, trafik yoğunluğunun üst seviyelere çıktığı bayram tatilinde trafiğe çıkacak sürücülere uyarılarda bulundu.
SIRA DIŞI MESLEKLER  ÇOCUKLARLA BULUŞTU
SIRA DIŞI MESLEKLER ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Espark Alışveriş Merkezi’nde Sıra Dışı Meslekler'de gerçekleşen etkinliklerde, tüm çocuklar henüz var olmayan meslekleri deneyimledi.
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu’nun organize ettiği IOM sınıfı Radyo Kontrollü Yat Yarışları Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası, Sazova Göleti’nde yapılan yarışların ardından gerçekleştirilen kupa töreni ile tamamlandı.
SARAR'A TEŞEKKÜR
SARAR'A TEŞEKKÜR
Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Karagülle ve idari mali işler Müdürü Yüksel Solmaz, Sarar Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar’ı ziyaret ederek hastaneye katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
MİHALGAZİ’DE  SİNEMA KEYFİ
MİHALGAZİ’DE SİNEMA KEYFİ
Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Açık Hava Sinema Geceleri’ etkinliği Mihalgazi İlçe Merkezi ve Bozaniç Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.
KRİZ DEĞİL  KUR ATAĞI
KRİZ DEĞİL KUR ATAĞI
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ekonomideki son gelişmelerle ilgili, "Hiçbir ekonomik temeli olmayan bu durumu kriz olarak değil kur atağı olarak değerlendiriyorum" açıklamasında bulundu.
KASA HIRSIZLARI YAKALANDI
KASA HIRSIZLARI YAKALANDI
Eskişehir'de tarlalardaki plastik kasaları çalan 2 kişi, delil yetersizliği nedeniyle serbest bırakıldı.
BIÇAKÇILARIN İŞLERİ  ESKİSİ GİBİ DEĞİL