MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

22 Ocak 2018 16:33
MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

İstanbul'da merkezi olan ve Türkiye genelinde Konya, Samsun, Zonguldak'ta temsilcilikleri bulunan Tüm Makam Şoförleri Derneği, Eskişehir'deki Anadolu makam şoförleri derneğiyle birleşti.

TMSDER Yönetim Kurulu ve Başkan Halil İbrahim Yılmaz'ın katılımıyla Murat Demirkan temsilciliğinde TMSDER Eskişehir İl Temsilciliği ilan edildi. TMSDER Eskişehir Temsilcisi Murat Demirkan, "Bizler makam şoförüyüz ve mesleğimize sahip çıkmalıyız, biz Eskişehir İl Temsilciliği olarak söz verdiğimiz üzere ciddiyetimizi ve gücümüzü ortaya koyarak meslekte ki saygınlığımızı kazanmayı,bölgemize ve ülkemize faydalı faaliyetlere imza atarak bu yolda biz de varız diyeceğiz" dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Saygı Görmek İsteyen, Saygılı Davranır.

23 Ocak 2018 00:49
Çakarlı Devlet Malı Araçları İnsan Gibi Kullanmayıp Araçtan İnince Yürüyüşleri ve Bakışları Değişik Olan İnsan Evlatları Derneği... Makam şoförü olunca kendinizi diğer şoförlerden ayrı görmeniz, yukarıdaki tanıma uyuyor. Benim nazarımda saygınlığınız maalesef yok, alçak gönüllü, kibirden uzak, taşıdığınız Makam'ı ve aracı emanet olarak görmeniz sizlere saygı duymamız için fazlasıyla kafidir. Bu tanıma uymayan nadide meslek sahiplerinden peşinen affımı dilerim. Saygı Görmek İsteyen, Saygılı Davranır.

tepe lambası

22 Ocak 2018 22:26
siz boykot yaparsanız vali beyde kendi sürer, .bir araya gelme sebebiniz masum gibi görüksede,sizin niyetinizin hiç hayra yorulacak tarafı yok.

yolun sonu

22 Ocak 2018 18:24
makam sahipleri size tevazuda bulunmuş sizleri kendilerine şöför yapmışlar.ne yani makam sahibinin maşından aşağı maaş alırsam kendini şarapole uçurmaklamı tehdit ediyorsunuz.biraraya gelmenin ifadesi bundan başka ne olabilirki?

Murat demirkan

23 Ocak 2018 10:06
Şimdi öncelikle eleştiriye tabiki açığız buna benim ve tüm meslektaş taki arkadaşlarımızın diyeceği yok ama şu bir gerçek tirki yaptığımız iş gerçekten zor ve tamamen güvenilirlik isteyen birşey burda bizim anlatmak istediğimiz şey biz sendika değiliz toplanıp yürüyüş yapacaz yada kontak kapatacaz yada deminki arkadaş gibi arabayı şarampole yuvarlıycak değildir böyle arkadaşlara son olarak şunu diyorum ŞÖFÖR ARKASINDA EN GİZLİ DEVLET SIRLARININ DAHİ KONUŞULABİLECEĞİ İNSANDIR....GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK