MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

22 Ocak 2018 16:33
MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

İstanbul'da merkezi olan ve Türkiye genelinde Konya, Samsun, Zonguldak'ta temsilcilikleri bulunan Tüm Makam Şoförleri Derneği, Eskişehir'deki Anadolu makam şoförleri derneğiyle birleşti.

TMSDER Yönetim Kurulu ve Başkan Halil İbrahim Yılmaz'ın katılımıyla Murat Demirkan temsilciliğinde TMSDER Eskişehir İl Temsilciliği ilan edildi. TMSDER Eskişehir Temsilcisi Murat Demirkan, "Bizler makam şoförüyüz ve mesleğimize sahip çıkmalıyız, biz Eskişehir İl Temsilciliği olarak söz verdiğimiz üzere ciddiyetimizi ve gücümüzü ortaya koyarak meslekte ki saygınlığımızı kazanmayı,bölgemize ve ülkemize faydalı faaliyetlere imza atarak bu yolda biz de varız diyeceğiz" dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Saygı Görmek İsteyen, Saygılı Davranır.

23 Ocak 2018 00:49
Çakarlı Devlet Malı Araçları İnsan Gibi Kullanmayıp Araçtan İnince Yürüyüşleri ve Bakışları Değişik Olan İnsan Evlatları Derneği... Makam şoförü olunca kendinizi diğer şoförlerden ayrı görmeniz, yukarıdaki tanıma uyuyor. Benim nazarımda saygınlığınız maalesef yok, alçak gönüllü, kibirden uzak, taşıdığınız Makam'ı ve aracı emanet olarak görmeniz sizlere saygı duymamız için fazlasıyla kafidir. Bu tanıma uymayan nadide meslek sahiplerinden peşinen affımı dilerim. Saygı Görmek İsteyen, Saygılı Davranır.

tepe lambası

22 Ocak 2018 22:26
siz boykot yaparsanız vali beyde kendi sürer, .bir araya gelme sebebiniz masum gibi görüksede,sizin niyetinizin hiç hayra yorulacak tarafı yok.

yolun sonu

22 Ocak 2018 18:24
makam sahipleri size tevazuda bulunmuş sizleri kendilerine şöför yapmışlar.ne yani makam sahibinin maşından aşağı maaş alırsam kendini şarapole uçurmaklamı tehdit ediyorsunuz.biraraya gelmenin ifadesi bundan başka ne olabilirki?

Murat demirkan

23 Ocak 2018 10:06
Şimdi öncelikle eleştiriye tabiki açığız buna benim ve tüm meslektaş taki arkadaşlarımızın diyeceği yok ama şu bir gerçek tirki yaptığımız iş gerçekten zor ve tamamen güvenilirlik isteyen birşey burda bizim anlatmak istediğimiz şey biz sendika değiliz toplanıp yürüyüş yapacaz yada kontak kapatacaz yada deminki arkadaş gibi arabayı şarampole yuvarlıycak değildir böyle arkadaşlara son olarak şunu diyorum ŞÖFÖR ARKASINDA EN GİZLİ DEVLET SIRLARININ DAHİ KONUŞULABİLECEĞİ İNSANDIR....GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
LİSEDE KANLI KAVGA
LİSEDE KANLI KAVGA
Diyarbakır’da bir grup öğrenci arasında çıkan bıçaklı kavgada 4 kişi yaralandı.
BARO'DAN BÜYÜKERŞEN'E ZİYARET
BARO'DAN BÜYÜKERŞEN'E ZİYARET
Baro Başkanlığına seçilen Av. Mustafa Elagöz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
BAŞKAN KURT İZCİLERLE BULUŞTU
BAŞKAN KURT İZCİLERLE BULUŞTU
Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir’de bulunan üniversitelerdeki kol, kulüp ve STK’lar ile iş birliği yapmaya devam ediyor.
AK PARTİ'DEN MUHTARLAR BULUŞMASI
AK PARTİ'DEN MUHTARLAR BULUŞMASI
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti Tepebaşı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen ‘Muhtarlar Buluşması’ organizasyonuna katıldı. 
KAR GELİYOR
KAR GELİYOR
Eskişehir ve çevresinde hava sıcaklığının hafta ortasında ani olarak 8 dereceye kadar düşeceği ve yüksek kesimlerde kar yağışının beklendiği belirtildi. 
ÜNİVERSİTEDEKİ KAZA UCUZ ATLATILDI
ÜNİVERSİTEDEKİ KAZA UCUZ ATLATILDI
Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Yerleşkesinde yokuş aşağı inerken sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kamyonet ağaca çarparak durabildi.
ŞANTİYE CİNAYETİ ZANLISI TUTUKLANDI
ŞANTİYE CİNAYETİ ZANLISI TUTUKLANDI
Eskişehir’de, tartıştığı proje müdürü kadını silahla öldüren şahıs adliyeye sevk edildi. 
ESKİŞEHİR'DE YİNE CİNAYET
ESKİŞEHİR'DE YİNE CİNAYET
Eskişehir'de çıkan silahlı kavgada 1 kişi yaşamını yitirdi.
VATANDAŞ HAMSİYE DOYACAK
VATANDAŞ HAMSİYE DOYACAK
Eskişehir’de balıkçılar, beklenenin aksine vatandaşın bu sene hamsiye doyacağını öngörüyor.