MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

22 Ocak 2018 16:33
MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

İstanbul'da merkezi olan ve Türkiye genelinde Konya, Samsun, Zonguldak'ta temsilcilikleri bulunan Tüm Makam Şoförleri Derneği, Eskişehir'deki Anadolu makam şoförleri derneğiyle birleşti.

TMSDER Yönetim Kurulu ve Başkan Halil İbrahim Yılmaz'ın katılımıyla Murat Demirkan temsilciliğinde TMSDER Eskişehir İl Temsilciliği ilan edildi. TMSDER Eskişehir Temsilcisi Murat Demirkan, "Bizler makam şoförüyüz ve mesleğimize sahip çıkmalıyız, biz Eskişehir İl Temsilciliği olarak söz verdiğimiz üzere ciddiyetimizi ve gücümüzü ortaya koyarak meslekte ki saygınlığımızı kazanmayı,bölgemize ve ülkemize faydalı faaliyetlere imza atarak bu yolda biz de varız diyeceğiz" dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Saygı Görmek İsteyen, Saygılı Davranır.

23 Ocak 2018 00:49
Çakarlı Devlet Malı Araçları İnsan Gibi Kullanmayıp Araçtan İnince Yürüyüşleri ve Bakışları Değişik Olan İnsan Evlatları Derneği... Makam şoförü olunca kendinizi diğer şoförlerden ayrı görmeniz, yukarıdaki tanıma uyuyor. Benim nazarımda saygınlığınız maalesef yok, alçak gönüllü, kibirden uzak, taşıdığınız Makam'ı ve aracı emanet olarak görmeniz sizlere saygı duymamız için fazlasıyla kafidir. Bu tanıma uymayan nadide meslek sahiplerinden peşinen affımı dilerim. Saygı Görmek İsteyen, Saygılı Davranır.

tepe lambası

22 Ocak 2018 22:26
siz boykot yaparsanız vali beyde kendi sürer, .bir araya gelme sebebiniz masum gibi görüksede,sizin niyetinizin hiç hayra yorulacak tarafı yok.

yolun sonu

22 Ocak 2018 18:24
makam sahipleri size tevazuda bulunmuş sizleri kendilerine şöför yapmışlar.ne yani makam sahibinin maşından aşağı maaş alırsam kendini şarapole uçurmaklamı tehdit ediyorsunuz.biraraya gelmenin ifadesi bundan başka ne olabilirki?

Murat demirkan

23 Ocak 2018 10:06
Şimdi öncelikle eleştiriye tabiki açığız buna benim ve tüm meslektaş taki arkadaşlarımızın diyeceği yok ama şu bir gerçek tirki yaptığımız iş gerçekten zor ve tamamen güvenilirlik isteyen birşey burda bizim anlatmak istediğimiz şey biz sendika değiliz toplanıp yürüyüş yapacaz yada kontak kapatacaz yada deminki arkadaş gibi arabayı şarampole yuvarlıycak değildir böyle arkadaşlara son olarak şunu diyorum ŞÖFÖR ARKASINDA EN GİZLİ DEVLET SIRLARININ DAHİ KONUŞULABİLECEĞİ İNSANDIR....GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
Eskişehir Şehit Murat Tuzsuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okulda tasarımını yaptıkları İnsansız Hava Aracı (İHA) ile Uluslararası Robot Yarışmasında dünya ikincisi olarak büyük bir başarı örneği gösterdiler.
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Nadir Küpeli'yi ziyaret etti.
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
Eskişehir Ülkü Ocakları, Eskişehirli şehitlerin hatıralarını 'Cennet Taburu' sergisinde yaşattı. Taşbaşında gerçekleştirdikleri fotoğraf sergisine çok sayıda vatandaş katıldı. Şehitlerin fotoğraflarını sergide gören vatandaşlar duygu dolu anlar yaşadı.
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
Odunpazarı Belediyesi, Ramazan Ayı’nın ilk gününden itibaren her akşam iftar yemeği düzenliyor.
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
Odunpazarı Belediyesi sorunsuz bir üst yapı parolasıyla çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında Çankaya Mahallesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi.
19 MAYIS COŞKUSU
19 MAYIS COŞKUSU
Türk Eğitim Derneği (TED) 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği Gençlik Festivali kapsamında 15 bin kişilik dev bir kadro ile geçit töreni düzenledi.
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eti Sualtı Dünyası’nda dalgıçlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı nedeniyle akvaryumda Türk bayrağı ve Atatürk posteri açtılar. Ziyaretçiler ellerinde bayraklar ve İzmir Marşı söyleyerek, coşkuyla dalgıçların gösterisini izlediler.
İFTAR SEVİNCİNİ PAYLAŞTILAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
Seyitgazi Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen iftar buluşmalarının 5'incisi Sarayören ve Taşlık Mahallelerinde başladı.