paykasa astropay astropay astropay ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

MASAL ŞATO'SU ETKİNLİK DOLU

30 Kasım 2018 15:33
MASAL ŞATO'SU ETKİNLİK DOLU

Büyükşehir Belediyesi Masal Şatosu kış aylarında da minikler için öğretici atölye çalışmaları, masal anlatımları ve oda müziği etkinlikleri ile çocukların hafta sonunu renklendirmeye devam ediyor.

Oda müziği

Aralık ayında Cumartesi günleri eğlenceli atölye çalışmaları düzenleyen Masal Şatosu, 8 Aralık Cumartesi günü ise atölye çalışmasının ardından çocukları oda müziği konseri ile buluşturacak.

Yaş sınırı yok

Masal anlatımı seanslarında ve oda müziği konserlerinin yanı sıra Yeni Yıl Hediyemi Hazırlıyorum Atölyesi’nde yaş sınırlaması olmazken diğer atölye çalışmaları 6-15 yaş aralığındaki çeşitli yaş gruplarına hitap ediyor.

Atölye çalışmalarını ücretsiz olarak gerçekleştiren Masal Şatosu’nda Aralık ayı programı şu şekilde;

1 Aralık Cumartesi günü saat 13.30’da Dokun, Hayal Et, Çiz Atölyesi,

2 Aralık Pazar günü 14.30 ve 16.30’da Kibritçi Kız Masalı anlatımı,

8 Aralık Cumartesi günü saat 13.30’da Küçük Ressamlar Atölyesi,

9 Aralık Pazar Günü 14.30 ve 16.30 saatlerinde Yaramaz Trafik Lambası Masalı anlatımı,

15 Aralık Cumartesi günü 13.30’da Camdan Hayaller Atölyesi,

16 Aralık Pazar 14.30 ve 16.30’da Kırmızı Elma Masalı anlatımı,

22 Aralık Cumartesi günü 14.00 ve 16.30’da Zogi Masalı anlatımı gerçekleştirilecek.

29-30 Aralık tarihlerinde Yeni Yıl Hediyemi Hazırlıyorum Atölyesi ise 10.30, 13.30 ve 15.30 saatlerinde başlayacak.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Metin Tetik

01 Aralık 2018 14:09
Bu çağdaş, sıcak ve güzel hizmetleri sunanlar her türlü takdirin üzerindedirler. Adım başı cami yaptıran meczupların yanında birer mücevherden farksızdırlar. Pırıltıları hiç sönmeyecek, geleceğin Türkiyesinde hep onlar anılacaktır. Bu konuda 60 yıldır başı çeken sevgili Prof. Yılmaz Büyükerşen'e minnet duyulmalıdır. Kendi adıma, torunlarım adına sağlıklı bir ömür diliyorum.
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
 Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada yargılanan 8 sanıktan 7'si 2 yıl 1 ay ile 6 yıl 10 ay 15 gün arasında değişen hapis cezasına çarptırıldı.
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
Büyükşehir Belediyesi sütün, toplumun her kesimi tarafından tüketilebilmesi için planlanan Halk Süt Projesi 17 Aralık Pazartesi günü başlıyor.
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, protokol, şehrimizdeki ve çevre illerdeki kurum ile kuruluşların temsilcilerinin katıldığı muhteşem törenle hizmete sunuldu.
FETÖ OPERASYONU
FETÖ OPERASYONU
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik Eskişehir'de düzenlenen operasyon 1'i kadın 6 şüpheli gözaltına alındı. 
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
Önceki gün canlı kanatlı hayvan pazarında çıkan silahlı kavganın şok detayları ortaya çıktı. İki taraf arasında husumet olduğu öğrenilen silahlı kavgada 13 yaşındaki bir çocuğun başından vurularak ağır yaralandığı ortaya çıktı.
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
Eskişehir Kent Konseyi, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şehrin belirli noktalarına yerleştirdi.
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Gençlik Merkezi’nde 16 ayrı branşta açılan atölyeye katılan 440 öğrencinin velisi ile bir araya geldi.
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.
FACİADAN DÖNÜLDÜ
FACİADAN DÖNÜLDÜ
Çevre yolu üzerinde seyir halinde olan şehir içi toplu taşımada kullanılan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste yangın çıktı. Otobüste yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.