MASAJ SALONU İŞLETMECİLERİ BİLGİLENDİRİLDİ

18 Kasım 2019 15:34
MASAJ SALONU İŞLETMECİLERİ BİLGİLENDİRİLDİ

Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odasında yapılan, polis, zabıta ve sağlık görevlerinin de katıldığı toplantıda masaj salonlarıyla ilgili birçok konu ele alınarak fikir alışverişi ve bilgilendirmelerde bulunuldu.

Toplantıya masaj salonu işletmecileri ve mesul müdürlerinin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak Şubesi'nden gelen yetkili kişiler katıldı. Toplantıda; işletme sahiplerinin yaşadığı sıkıntılar, meslekteki yanlış anlaşılmalar, çalışma saatleri, ücret tarifeleri ve haksız rekabet konularında fikir alışverişinde bulundu.
Toplantı sonrası konuşan Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara, "Masaj salonu işletmelerimizin denetimlerde sıkıntı yaşamaması adına bu tür bilgilendirme ve istişare toplantıları büyük önem arz etmektedir. Belediyelerimize, Sağlık Müdürlüğümüze ve Emniyetimize bizlere olan destekleri için teşekkür ederim. Gelen tüm masaj salonu işletmecileri ve mesul müdürlerine teşekkür ederim" dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nihat

19 Kasım 2019 01:23
Masaj salonumu başka salonmu onu bir tatlıya bağlasak. İnsanlar o tür yerlere hiç iyi gözle bakmıyorlar. Buda bir gerçek.

Stajer

19 Kasım 2019 12:10
Şehrimizin kaplıca tadında hamamları varken neden masaj salonlarına gideyim. Hamamlarda diplomalı masörlerin olması yeterli.

Gözlemci

19 Kasım 2019 15:28
Kalp rahatsızlığım nedeniyle hamama vb yerlere gidemiyorum ağır spor yapamamaktan dolayı da bazı dönemler özellikle boyun ve sırt ağrılarım oluyor ve masaja ihtiyaç duyuyorum fakat güvenilir bir yer bulamıyorum. İnsan masaj salonu adı altında yapılanlardan dolayı kuşkulu davranıyor. Ne yapacağız???

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama