MALAZGİRT RUHU HALA DİRİ

26 Ağustos 2018 18:03
MALAZGİRT RUHU HALA DİRİ

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, üzerinden bin yıl geçmiş olsa da, Malazgirt Zaferi’nin ruhunun milletin sinesinde hala diri olduğunu söyledi.

“Malazgirt Zaferi’nin 947. Yıl dönümü ile tarihimizin yüz akı, bu medeniyet beşiği coğrafyanın bağrında yetişmiş, Aziz Türk milletinin her bir ferdinin sürur ve gurur kaynağı Malazgirt Zaferi’nin, 947. yıl dönümünü idrak ediyoruz” diyen BBP Genel Başkanı Mustafa Destici “Bu zafer Anadolu coğrafyasını, Dünya’nın merkezi haline getirecek, ilmin, irfanın, bilimin yuvası yapacak kapıyı sonuna kadar açtı" şeklinde konuştu.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

27 Ağustos 2018 11:14
Sn Destici Ak Parti millet vekili değilmiydi. Ben mi yanlış hatırlıyorum.

bayram k

27 Ağustos 2018 11:13
kırık desti sende ruh var mı acaba?

ismailin takipcisi

29 Ağustos 2018 01:56
ismail gaza gelme! Sakin ol! Sen desticiye inanma! Dün hizmet haraketi diyen destici bugün fetö cete diyor! Sonuc artik Egede pasaportla bile gezemiyoruz isgmailcan.

isgmail

29 Ağustos 2018 15:42
Tutmayin ismaili birakin onlar düsünsün.

ismail

26 Ağustos 2018 22:54
bu kahpe düzenin kurucuları bizi bu topraklardan çıkaramadı, torunları anca avucunu yalar. bu topraklar biz Türklerin topraklarıdır hatta yakında eskisi gibi olacağız eskiden bizim olan tüm toprakları geri alacağız ve tüm dünya önümüzde diz çökecek
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.