MALAZGİRT RUHU HALA DİRİ

26 Ağustos 2018 18:03
MALAZGİRT RUHU HALA DİRİ

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, üzerinden bin yıl geçmiş olsa da, Malazgirt Zaferi’nin ruhunun milletin sinesinde hala diri olduğunu söyledi.

“Malazgirt Zaferi’nin 947. Yıl dönümü ile tarihimizin yüz akı, bu medeniyet beşiği coğrafyanın bağrında yetişmiş, Aziz Türk milletinin her bir ferdinin sürur ve gurur kaynağı Malazgirt Zaferi’nin, 947. yıl dönümünü idrak ediyoruz” diyen BBP Genel Başkanı Mustafa Destici “Bu zafer Anadolu coğrafyasını, Dünya’nın merkezi haline getirecek, ilmin, irfanın, bilimin yuvası yapacak kapıyı sonuna kadar açtı" şeklinde konuştu.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

27 Ağustos 2018 11:14
Sn Destici Ak Parti millet vekili değilmiydi. Ben mi yanlış hatırlıyorum.

bayram k

27 Ağustos 2018 11:13
kırık desti sende ruh var mı acaba?

ismailin takipcisi

29 Ağustos 2018 01:56
ismail gaza gelme! Sakin ol! Sen desticiye inanma! Dün hizmet haraketi diyen destici bugün fetö cete diyor! Sonuc artik Egede pasaportla bile gezemiyoruz isgmailcan.

isgmail

29 Ağustos 2018 15:42
Tutmayin ismaili birakin onlar düsünsün.

ismail

26 Ağustos 2018 22:54
bu kahpe düzenin kurucuları bizi bu topraklardan çıkaramadı, torunları anca avucunu yalar. bu topraklar biz Türklerin topraklarıdır hatta yakında eskisi gibi olacağız eskiden bizim olan tüm toprakları geri alacağız ve tüm dünya önümüzde diz çökecek
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.