MAKAM İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAYIZ

Son Güncelleme : 16 Temmuz 2017 22:07
MAKAM İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAYIZ

Eskişehir iş dünyasının temsilcilerinden ESGİAD, genel kurula gidiyor. 5 Ağustos’ta yapılacak kongre öncesi Ulaş Entok başkanlığa adaylığını açıkladı.

Sağlıklı yönetim

Ekibiyle birlikte harekete geçen Ulaş Entok, “Bizler bu kentin çocukları, bu şehrin insanlarıyız. İşimiz-gücümüz burada, ekmeğimizi de, aşımızı da burada kazanıyoruz. İçinizden, sizden biriyiz” diyerek seçim kampanyasını başlattı. ESGİAD’ın, kentin en dinamik, üretken ve paylaşımcı sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunun altını çizen Entok, “5 Ağustos tarihi ESGİAD’ın bu kurumsal ve güçlü yapısını koruma, sağlıklı yönetme anlamında da büyük önem taşımaktadır” dedi.Vefa borcu

ESGİAD Başkan Adayı Ulaş Entok; Eskişehirli genç işadamları olarak kente ve ESGİAD camiasına karşı görev, sorumluluk, vefa ve diyet borçları olduğunu da söyledi. Entok, “İşte bu borcu ödemek, gözbebeğimiz derneğimizi daha iyi noktalara taşımak, üyelerimize ESGİAD’ın parçası olma ayrıcalıklarını yaşatmak üzere hazırız, göreve talibiz. ESGİAD yeni bir dönemin kapılarını aralarken bizler kendimize hedef olarak Eskişehir’in, ülkemizin, üyelerimizin geleceğini koyduk” diye konuştu.Hizmet için adayız

Başkan Adayı Ulaş Entok, birlik ve beraberlik içinde, dayanışma ruhunu kaybetmeden tüm şehre hizmet etmek için göreve talip olduklarının altını çizdi. Entok, “5 Ağustos’taki kongrede ben ve arkadaşlarım makam, mevki için değil; Eskişehir’in ekonomik anlamda gelişmesi, üyelerimizin ticari yaşamlarına katkı sağlamak için oy isteyeceğiz. Bizler dün bu kentin sokaklarındaydık, yarın da burada, yanınızda, yakınınızda olacağız. Önceki dönem başkanlarımızın ve yönetim kurullarının bizlere emaneti olan ESGİAD’ı tüm üyelerimizle birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

vatandaş

16 Temmuz 2017 16:30
habermi şimdi bu

BJK'li

17 Temmuz 2017 10:56
Genç işadamları derneği kime neyin hizmetini vermek için varmış anlayamadım?

Halil

16 Temmuz 2017 12:27
Eskişehir için çalışacağına inandığım bir insan.Hayırlı olsun.

veli

18 Temmuz 2017 10:39
çok güzel poz vermişler.Artistik
ERDOĞAN'DAN 'BÜYÜKŞEHİR' MESAJI
ERDOĞAN'DAN 'BÜYÜKŞEHİR' MESAJI
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongre öncesi salon dışında toplanan halka seslendi.
BIÇAKLA YARALAMAYA 5 GÖZALTI
BIÇAKLA YARALAMAYA 5 GÖZALTI
Eskişehir’de meydana gelen bıçaklı saldırıda 2 kişi yaralanırken, olayla ilgili 3'ü çocuk yaşta, 5 şüpheli gözaltına alındı
VEZNEDARIN DALGINLIĞI
VEZNEDARIN DALGINLIĞI
Eskişehir’de bir döviz bürosuna para bozdurmaya gelen bir müşteriye veznedarın dalgınlığı nedeniyle 10 bin lira fazladan ödeme yapıldı. Güvenlik kamerası görüntüleri incelenerek tespit edilen şahıs firma yetkilileri tarafından her yerde aranıyor. 
ESKİŞEHİR'DE BULUŞTULAR
ESKİŞEHİR'DE BULUŞTULAR
 Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Türkiye Kent Konseyi buluşmasında başkanlık devir teslim töreni Eskişehir’de yapıldı. 
ATAÇ'TAN AFRİN GAZİSİNE ZİYARET
ATAÇ'TAN AFRİN GAZİSİNE ZİYARET
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’na katılan ve yaralanarak tedavisi için memleketi Eskişehir’e gelen Uzman Çavuş Mustafa Kızıl’ı evinde ziyaret etti. 
ERDOĞAN YARIN ESKİŞEHİR'DE
 ANLAMLI PROJEDE  PROTOKOL YENİLENDİ
ANLAMLI PROJEDE PROTOKOL YENİLENDİ
Büyükşehir Belediyesi, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Eskişehir Kent Konseyi ‘Denetimli Serbestlik Yasası’ndan faydalanarak cezasının bir bölümünü kamu yararına çalışarak geçiren hükümlüler için 2016 yılında başlattığı projenin protokolü yenilendi.
KESKİN NİŞANCILAR AFRİN'DE
KESKİN NİŞANCILAR AFRİN'DE
TSK tarafından yürütülen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Mehmetçik ilerleyişini sürdürürken, teröristlerin korkulu rüyası keskin nişancılar da Afrin hattında operasyona destek veriyor.
DUYGULANDIRAN MEKTUPLAR
DUYGULANDIRAN MEKTUPLAR
Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunda'nda bir grup öğrenci, yazdıkları mektupları terör örgütlerine karşı Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan askerlere gönderdi.