MAKAM İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAYIZ

Son Güncelleme : 16 Temmuz 2017 22:07
MAKAM İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAYIZ

Eskişehir iş dünyasının temsilcilerinden ESGİAD, genel kurula gidiyor. 5 Ağustos’ta yapılacak kongre öncesi Ulaş Entok başkanlığa adaylığını açıkladı.

Sağlıklı yönetim

Ekibiyle birlikte harekete geçen Ulaş Entok, “Bizler bu kentin çocukları, bu şehrin insanlarıyız. İşimiz-gücümüz burada, ekmeğimizi de, aşımızı da burada kazanıyoruz. İçinizden, sizden biriyiz” diyerek seçim kampanyasını başlattı. ESGİAD’ın, kentin en dinamik, üretken ve paylaşımcı sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunun altını çizen Entok, “5 Ağustos tarihi ESGİAD’ın bu kurumsal ve güçlü yapısını koruma, sağlıklı yönetme anlamında da büyük önem taşımaktadır” dedi.Vefa borcu

ESGİAD Başkan Adayı Ulaş Entok; Eskişehirli genç işadamları olarak kente ve ESGİAD camiasına karşı görev, sorumluluk, vefa ve diyet borçları olduğunu da söyledi. Entok, “İşte bu borcu ödemek, gözbebeğimiz derneğimizi daha iyi noktalara taşımak, üyelerimize ESGİAD’ın parçası olma ayrıcalıklarını yaşatmak üzere hazırız, göreve talibiz. ESGİAD yeni bir dönemin kapılarını aralarken bizler kendimize hedef olarak Eskişehir’in, ülkemizin, üyelerimizin geleceğini koyduk” diye konuştu.Hizmet için adayız

Başkan Adayı Ulaş Entok, birlik ve beraberlik içinde, dayanışma ruhunu kaybetmeden tüm şehre hizmet etmek için göreve talip olduklarının altını çizdi. Entok, “5 Ağustos’taki kongrede ben ve arkadaşlarım makam, mevki için değil; Eskişehir’in ekonomik anlamda gelişmesi, üyelerimizin ticari yaşamlarına katkı sağlamak için oy isteyeceğiz. Bizler dün bu kentin sokaklarındaydık, yarın da burada, yanınızda, yakınınızda olacağız. Önceki dönem başkanlarımızın ve yönetim kurullarının bizlere emaneti olan ESGİAD’ı tüm üyelerimizle birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

vatandaş

16 Temmuz 2017 16:30
habermi şimdi bu

BJK'li

17 Temmuz 2017 10:56
Genç işadamları derneği kime neyin hizmetini vermek için varmış anlayamadım?

veli

18 Temmuz 2017 10:39
çok güzel poz vermişler.Artistik

Halil

16 Temmuz 2017 12:27
Eskişehir için çalışacağına inandığım bir insan.Hayırlı olsun.
ÇİFTELER'E HİZMET SÖZÜ
ÇİFTELER'E HİZMET SÖZÜ
Çifteler Eminekin ve Mandıra kavşağında meydana gelen kazalar sonrası ilçe halkının yaptığı eylem yetkilileri harekete geçirdi.
KUZENLERİ ÖLÜM AYIRDI
KUZENLERİ ÖLÜM AYIRDI
Eskişehir'de iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı.
Cumhurbaşkanı'na hakaretten tutuklandı
Cumhurbaşkanı'na hakaretten tutuklandı
Eskişehir’de sosyal medyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklandı.
FETÖ OPERASYONU 6 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONU 6 GÖZALTI
Eskişehir’de başlatılan soruşturma kapsamında FETÖ/PDY üyesi oldukları ileri sürülen Vergi Dairesi eski 6 çalışanı gözaltına alındı.
Uyuşturucu tacirleri Adalet önünde
Uyuşturucu tacirleri Adalet önünde
Eskişehir'de, 60 ekipten oluşan 750 emniyet görevlisinin katıldığı önceki günkü uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 44 zanlı adliyeye sevk edilirken, polisin hazırlıkları, baskını ve operasyonun helikopter görüntüleri basınla paylaşıldı.
ÇİFTELER CİNAYETİ'NDE TAHLİYE YOK
ÇİFTELER CİNAYETİ'NDE TAHLİYE YOK
Çifteler ilçesinde çıkan kavgada iki kardeşten birini öldürdükleri diğerini yaraladıkları iddiasıyla yargılanan 5 tutuklu sanığın tahliye talebi reddedildi
Sarıcakaya'ya kadın eli değdi
Sarıcakaya'ya kadın eli değdi
Sarıcakaya Belediyesi'nde Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında görevlendirilen kadınlar, park, bahçe, cami ve bazı sokaklarda yaptıkları temizlik çalışmalarıyla büyük takdir toplarken Belediye Başkanı Faruk Güler, ilçenin son günlerde daha da güzelleşmesinde kadın elinin farkı yaşandığını söyledi
EVLERİNİ YANGINDA KAYBETTİLER
EVLERİNİ YANGINDA KAYBETTİLER
Eskişehir’in Seyitgazi ilçesi Çukurca mahallesinde yaşayan 75 yaşındaki Hamdi Arslangiray ile 67 yaşındaki Hatice Arslangiray, iki katlı evlerinde elektrik kontağı sebebi ile çıkan yangında bir ömür boyu biriktirdikleri bütün varlıklarını kaybettiler.
Görmeyen gözleriyle şifa dağıtıyor
Görmeyen gözleriyle şifa dağıtıyor
Görme engeline rağmen yaklaşık 30 yıldır masörlük yapan 55 yaşındaki Celal Yıldıran, hayatını müşterilerine dokunarak kazanıyor. Henüz 1 yaşında yakalandığı hastalık sonucunda görme yetisini tamamen kaybeden iki çocuk sahibi Yıldıran, 20 yaşında görme engellilere yönelik verilen masör eğitimlerine katılarak meslek sahibi oldu.