MAKAM İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAYIZ

Son Güncelleme : 16 Temmuz 2017 22:07
MAKAM İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAYIZ

Eskişehir iş dünyasının temsilcilerinden ESGİAD, genel kurula gidiyor. 5 Ağustos’ta yapılacak kongre öncesi Ulaş Entok başkanlığa adaylığını açıkladı.

Sağlıklı yönetim

Ekibiyle birlikte harekete geçen Ulaş Entok, “Bizler bu kentin çocukları, bu şehrin insanlarıyız. İşimiz-gücümüz burada, ekmeğimizi de, aşımızı da burada kazanıyoruz. İçinizden, sizden biriyiz” diyerek seçim kampanyasını başlattı. ESGİAD’ın, kentin en dinamik, üretken ve paylaşımcı sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunun altını çizen Entok, “5 Ağustos tarihi ESGİAD’ın bu kurumsal ve güçlü yapısını koruma, sağlıklı yönetme anlamında da büyük önem taşımaktadır” dedi.Vefa borcu

ESGİAD Başkan Adayı Ulaş Entok; Eskişehirli genç işadamları olarak kente ve ESGİAD camiasına karşı görev, sorumluluk, vefa ve diyet borçları olduğunu da söyledi. Entok, “İşte bu borcu ödemek, gözbebeğimiz derneğimizi daha iyi noktalara taşımak, üyelerimize ESGİAD’ın parçası olma ayrıcalıklarını yaşatmak üzere hazırız, göreve talibiz. ESGİAD yeni bir dönemin kapılarını aralarken bizler kendimize hedef olarak Eskişehir’in, ülkemizin, üyelerimizin geleceğini koyduk” diye konuştu.Hizmet için adayız

Başkan Adayı Ulaş Entok, birlik ve beraberlik içinde, dayanışma ruhunu kaybetmeden tüm şehre hizmet etmek için göreve talip olduklarının altını çizdi. Entok, “5 Ağustos’taki kongrede ben ve arkadaşlarım makam, mevki için değil; Eskişehir’in ekonomik anlamda gelişmesi, üyelerimizin ticari yaşamlarına katkı sağlamak için oy isteyeceğiz. Bizler dün bu kentin sokaklarındaydık, yarın da burada, yanınızda, yakınınızda olacağız. Önceki dönem başkanlarımızın ve yönetim kurullarının bizlere emaneti olan ESGİAD’ı tüm üyelerimizle birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

vatandaş

16 Temmuz 2017 16:30
habermi şimdi bu

BJK'li

17 Temmuz 2017 10:56
Genç işadamları derneği kime neyin hizmetini vermek için varmış anlayamadım?

Halil

16 Temmuz 2017 12:27
Eskişehir için çalışacağına inandığım bir insan.Hayırlı olsun.

veli

18 Temmuz 2017 10:39
çok güzel poz vermişler.Artistik
BÖLÜNME TEPKİSİ
BÖLÜNME TEPKİSİ
Anadolu Üniversite'si öğrencileri, 20 Üniversite kurulması için 16 üniversitenin bölünmesini içeren yasa tasarısına tepki gösterdi. Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü önünde bir araya gelen öğrenciler, "Üniversiteler bizimdir. Üniversitelerle ilgili söz ve karar bize aittir." dedi.
DOSTLUKLAR GÜÇLENECEK
DOSTLUKLAR GÜÇLENECEK
Çocuk Senfoni Orkestrası’nın Arnavutluk’un başkenti Tiran’da verdiği konser için ülkede bulunan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tiran Belediye Başkanı Erion Veliaj’ı ziyaret etti.
ÖĞRENCİLERE  YOL GÖSTERDİLER
ÖĞRENCİLERE YOL GÖSTERDİLER
Öğrencilerin mezuniyet sonrası iş hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen “Mezun Oluyorum Konferansı’nın” 2.si düzenlendi.
SAĞLIKLI ADIMLAR  PROJESİ ESKİŞEHİR'DE
SAĞLIKLI ADIMLAR PROJESİ ESKİŞEHİR'DE
Nesttle'nin, Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü 'Sağlıklı Adımlar' projesi Eskişehir' de devam ediyor. Proje kapsamında 3.sınıf öğrencilerin sağlıklı beslenmeleri ve fiziksel aktivite konusunda bilinçlendirilmeleri amaçlanıyor.
ALPU OVASI'NA ACELE KAMULAŞTIRMA
ALPU OVASI'NA ACELE KAMULAŞTIRMA
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, bugün Resmi Gazete’de yayınlanan karar ile Eskişehir’de yapılması planlanan kömürlü termik santral için ‘Acele Kamulaştırma Kararı’ alındığını belirterek, alınan karara tepki gösterdi.
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı Kent Konseyi Hayvan Hakları çalışma grubu, Es Çocuk Evi, Odunpazarı Kent Konseyi 75. Yıl Mahalle Meclisi ve mahallede yaşayan hayvan dostları tarafından besleme etkinliği düzenlendi.
1 MAYIS'TA BU YOLLARA DİKKAT!
1 MAYIS'TA BU YOLLARA DİKKAT!
 Eskişehir Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs kutlamaları nedeniyle güvenlik tedbirleri kapsamında kapatılacak cadde ve sokakların açıkladı. 
ÖLÜMDEN DÖNDÜLER
ÖLÜMDEN DÖNDÜLER
Motosiklet ile otomobilin karıştığı kazada 2 kişi yaralandı. 
TARİHİ MAKİNE HALA ÇALIŞIYOR
TARİHİ MAKİNE HALA ÇALIŞIYOR
Türkiye'ye ilk gelen matbaa basım makinelerinden bir tanesi çalışır durumda halen Sivrihisar'da bulunuyor.