MAKAM İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAYIZ

Son Güncelleme : 16 Temmuz 2017 22:07
MAKAM İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAYIZ

Eskişehir iş dünyasının temsilcilerinden ESGİAD, genel kurula gidiyor. 5 Ağustos’ta yapılacak kongre öncesi Ulaş Entok başkanlığa adaylığını açıkladı.

Sağlıklı yönetim

Ekibiyle birlikte harekete geçen Ulaş Entok, “Bizler bu kentin çocukları, bu şehrin insanlarıyız. İşimiz-gücümüz burada, ekmeğimizi de, aşımızı da burada kazanıyoruz. İçinizden, sizden biriyiz” diyerek seçim kampanyasını başlattı. ESGİAD’ın, kentin en dinamik, üretken ve paylaşımcı sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunun altını çizen Entok, “5 Ağustos tarihi ESGİAD’ın bu kurumsal ve güçlü yapısını koruma, sağlıklı yönetme anlamında da büyük önem taşımaktadır” dedi.Vefa borcu

ESGİAD Başkan Adayı Ulaş Entok; Eskişehirli genç işadamları olarak kente ve ESGİAD camiasına karşı görev, sorumluluk, vefa ve diyet borçları olduğunu da söyledi. Entok, “İşte bu borcu ödemek, gözbebeğimiz derneğimizi daha iyi noktalara taşımak, üyelerimize ESGİAD’ın parçası olma ayrıcalıklarını yaşatmak üzere hazırız, göreve talibiz. ESGİAD yeni bir dönemin kapılarını aralarken bizler kendimize hedef olarak Eskişehir’in, ülkemizin, üyelerimizin geleceğini koyduk” diye konuştu.Hizmet için adayız

Başkan Adayı Ulaş Entok, birlik ve beraberlik içinde, dayanışma ruhunu kaybetmeden tüm şehre hizmet etmek için göreve talip olduklarının altını çizdi. Entok, “5 Ağustos’taki kongrede ben ve arkadaşlarım makam, mevki için değil; Eskişehir’in ekonomik anlamda gelişmesi, üyelerimizin ticari yaşamlarına katkı sağlamak için oy isteyeceğiz. Bizler dün bu kentin sokaklarındaydık, yarın da burada, yanınızda, yakınınızda olacağız. Önceki dönem başkanlarımızın ve yönetim kurullarının bizlere emaneti olan ESGİAD’ı tüm üyelerimizle birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

vatandaş

16 Temmuz 2017 16:30
habermi şimdi bu

BJK'li

17 Temmuz 2017 10:56
Genç işadamları derneği kime neyin hizmetini vermek için varmış anlayamadım?

Halil

16 Temmuz 2017 12:27
Eskişehir için çalışacağına inandığım bir insan.Hayırlı olsun.

veli

18 Temmuz 2017 10:39
çok güzel poz vermişler.Artistik
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir'deki sendika, oda ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
CHP Parti Meclis Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, “Öğretmenlerin meslek yasasını oluşturmadan, yaşam koşullarını sağlıklı hale getirmeden onların bu özel gününü kutlayan iktidarı samimi bulmuyorum” dedi.
KOMİK SAVUNMA
KOMİK SAVUNMA
Eskişehir'de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklu olarak yargılanan sanık "Ben kalp ve şeker hastasıyım, tedavi olmak amacıyla kullanıyordum" şeklinde ilginç bir savunma yaptı.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından çocuklar için umuma açık yerlerin denetlendiği uygulamada, bıçak, tabanca ve dal sigaralar ele geçirildi.
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Kamer Ali Durur, Malatya’da Alevi vatandaşların evlerine kırmızı boya ile çarpı işareti yapılması ile ilgili konuştu.
Öğretmenler Parkı açılıyor
Öğretmenler Parkı açılıyor
Odunpazarı Belediyesi’nin öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olan ‘Öğretmenler Parkı açılıyor.
ESKİŞEHİR'E GÜNÜ BİRLİK TEDAVİYE GELİNİYOR
61 MİLYON HAYALİ
61 MİLYON HAYALİ
Milli Piyango İdaresi’nin 61 Milyon TL olarak belirlenen yılbaşı ikramiyesini açıklamasının ardından vatandaşları büyük ikramiye heyecanı sardı.
FETÖ'CÜ ÖĞRETMENLERE 65 YIL HAPİS
FETÖ'CÜ ÖĞRETMENLERE 65 YIL HAPİS
Eskişehir’de Fetullahçı terör örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında yargılanan sanıklara çeşitli hapis cezaları verildi.