SEZONUN MAÇI !..

10.04.2018 08:54

SEZONUN MAÇI !..Rize maçı geride kaldı. Basit goller yedik. Erken gol, basit hatalar maçın skoruna etki etti. Bu maçı ayrıntılı bir şekilde yorumlamaya gerek yok. Bizim maçımız Samsun ile olacak.

Deyim yerindeyse yüzdük, yüzdük kuyruğuna geldik. Ligin en kritik 90 dakikasını Pazar günü Eskişehir'de geçireceğiz. Samsun maçı final havasında olacak. Üç puanı almamız gerekiyor. Son sözü artık sahada futbolcular söyleyecek.

Kuşkusuz bu Pazar taraftara da büyük görev düşecek. Tribünlerin dolması, sabırla verilecek olan destek çok önemli. Umarım Pazar günü her şey isteğimiz gibi olur. Fazla söze gerek yok. Söze nokta konulan maç olacak. Şans yanımızda olsun.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Yaşar hanlı

16 Nisan 2018 08:27
Aliihsan sarıçoban nasıl sana makale yazdırıyorlar bilemiyorum senin bu söylediklerini ilkokul 3.sınıf ESES sevdalısı bir çocuğumuz bile söyler hiçmi diğer makale yazarlarından bir şeyler öğrenemedin bunca yıldır anlayamadım Eskişehir'i Sakarya gazetesini evine aldımı önce spor sayfasına bakar senin bu yazılarınla maalesef Sakarya Gazetesi tirajı düşüyor sana nacizane bir teklifim var sen yorum yapma al fotoğraf makinasını geç kalenin arkasına fotoğraf çek kardeşim belki eleştirmek seni hırslandırır ama doğrusu bu. Bu ne kardeşim ya

Hasan hüsen

12 Nisan 2018 15:33
Senin gibi bir Skor yazarını okuduktan sonra ESES'in SPORTOTO 1.Ligde mücadele etmesini gayet iyi anlıyorum yazılarında goygoydan başka birşey yok pancarcı başkanı ne zaman eleştireceksin görevden ayrıldığında mı?

neKati

13 Nisan 2018 12:47
Esas korkulacak maç haftaya Gaziantepspor maçı. İlk devrede alınan skorla play-off rüyaları yapılmıştı. O maç keşke 7-0 değil 1-0 bitseydi. Her hesabı bitmiş Gaziantepspor bu maç çok ÖZEL oynayabilir.

TURUNCU

14 Nisan 2018 11:44
GEÇEN SEZON MUSTAFA DENİZLİYE HALİL BAŞKAN SİZE İHTİYACIMIZ VAR DEDİ SÜPER LİG ELİMİZDEN UÇTU SAYESİNDE ŞİMDİ BU SEZON YILMAZ VURAL A SANA İHTİYACIMIZ VAR DEDİ İNŞAALLAH KÜME DÜŞMEYİZ BU SEFER....