SAMİMİ OLUN !..

10.10.2019 06:30

SAMİMİ OLUN !..Eskişehirspor'a talipli gibi gözüken iki grup bulunuyor. Günlerdir spor gündeminden inmiyorlar.Talipli olmanız gayet doğal. Üye olmayanlar var aralarında. Kaynak konusunda net bilgi vermeyenlerde. Hatta, " Şuradan destek gelirse varız. Belediyeler yanımızda olursa listemiz hazır." diyenleri göreve çağırıyorum.

Önce gidin tesislerdeki yemek sorununu çözün. Bırakın geçmiş alacaklarını, futbolculara Menemenspor maçındaki hak edişlerini, yani primlerini verinde sizlerden övgü ile söz edelim. Yok ödeme yapmıyorsanız, veya kaçar gibi cevaplar vermeye devam edecekseniz lütfen gölge etmeyin.

Alt yapıya sahip çıkın. Onları deplasmanlara gönderin. Otel paralarıı karşılayın. Fazla değil, rakamları A takım kadarda değil. Ilk etapta A takım ve alt yapı için gelin 500 Bin TL gibi bir kaynağı bulunda gönülleri kazanın. Ödemeleri sessiz sedasız yapın.

Bu kulübün kurtuluş formülünü yazmak zorlaştı. Kim gelirse gelsin yıpratma politikası kapısını çalıyor seçilenlerin. Sosyal medyada yazıp çizenler sosyal medya paralı olsa, yani ücret ile olsa bu işler inanın yorumlar Binleri bile bulmaz.

Seçilmişler ve atanmışlar ilk kez bu kadar sessiz ve duyarsız Es Es'in çırpınışına. Takım iyi olsa, üst liglerde yer alsa hepsi atkılarla maçlara koşarlar. Yalnızda gelmezler. Bugün ise protokol tribünü ise boş kalıyor. Zor durumda olan kulübün çağrısına sağır- sultanı oynuyorlar.

Gün birlik günü. Sinan Özeçoğlu, " Varım" diyorsa birleşirsin bir masa etrafında. Herkes eteğindeki taşı döksün son kez. Eski başkanların el ele vermeleri fotoğraflarda kalmasın. Pazar'a az kaldı. Eğer bu kulüp kayyuma kalırsa son 10 yılda görev yapan yöneticilerin kapılarını resmi görevliler çalmaya başlar. Benden söylemesi. Iyi bir liste oluşmalı. Sağlıklı, birbirine saygı ve sevgi duyan bir anlayışla..Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle