SABIR GÖSTERİLMELİ !..

16.10.2019 09:56

SABIR GÖSTERİLMELİ !..Eskişehirspor'un olağan üstü seçimli genel kurulu öncesinde kulislerde liste sayısı hayli fazlaydı. Daha seçimden bir gece öncesi dahi 3 listenin olabileceği ileri sürüldü. Ama gerçek genel kurul salonunda görüldü. Kimse talipli çıkmayınca Osman Taş hazırladığı yeni bir liste ile üyelerin güvenoyuna başvurdu.

Tek listeyle seçime giren Başkan Taş geçen dönem her yönden büyük sıkıntı yaşadı. Umarım bu saatten sonra yoğurdunu üfleyerek yemeye devam eder. Yeni bir soluk, yeni bir heyecan her zaman umut olur. Bu dönemde Başkan Taş ve ekibine zaman tanımak gerekiyor.

Başkan Taş geçen dönem yaptığı hataları bu döneme taşımamalı. Öncelikli olarak personele ödeme yapmalı, futbolcuları ise mağdur etmeyip Menemen maçının primlerini ödemeli. Eğer verdiği sözler havada kalırsa aynı sıkıntılar katlanarak devam eder ve Es Es dönüşü olmayan bir yola girmiş olur.

" Buyurun gelin liste hazırlayın." deniliyor. Çıkan yok ama iş dedikoduya gelince mesnetsiz yorumlar havada uçuşuyor. Bildiğiniz gibi genel kurul öncesinde kulübe üye olmayanların ağırlıkta olduğu bir ekip vardı. Buyurun gelin üye olun önce kulübe. Maddi destek sağlayın. Prime katkı sunun, deplasman masrafını üstlenin.

Ikinci adaylık için ise sinyalini Lütfi Acet ile Sebahattin Tetik vermişlerdi. Onlarda seçim gecesi iki listeli seçimin Es Es'e zarar vereceğini düşünüp Taş'ın listesine bazı arkadaşlarını vermekle yetindi. Ancak gerek Acet gerekse Tetik'in ticari ve siyasi çevreleri geniş. Umarım bu ikili önce stadyumdan loca satın alıp birde deplasman masraflarını üstlenirler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle