PUAN BİZE YAKIN !..

03.12.2018 09:22

PUAN BİZE YAKIN !..Eskişehirspor bu sezon deyim yerindeyse küllerinden yeniden doğdu. Geçen sezonun son 5 maçında takımın başına gelen ve ligde kalmamızda emeği olan deneyimli teknik direktörlerden Yılmaz Vural, bugün kadroda bulunan bir çok oyuncuyu idmanlara alırken; “ Bakarsanız yeni sezonda transfer yasağı kalkmaz ve bu gençler oynar. Bu yüzden gençlere sahip çıkın.” uyarısında bulunmuştu.

Vural haklı çıktı. Bugün formayı giyen gençlerin büyük bölümü gerek Yücel İldiz gerekse Yılmaz Vural ile birlikte A takımın nefesini koklamaya başlamışlardı. Bu sezonda bu gençlerin yükü ağır olmalarına rağmen özellikle içeride iyi puanlar aldı. Gençlere A takım kapısını açan Yücel İldiz ve Yılmaz Vural'ı bir kez daha kutluyorum.

Eskişehir'in alt yapısından kısıklı imkanlarla yukarı çıkan gençler özveriyle mücadele etmeye devam ediyorlar. Elbet takımın ayakta kalmasında, yaşamasında vefakar taraftarın büyük payı bulunuyor. Taraftar işe sahiplenince kulüpte yaşamaya devam ediyor.

Bugün ise farklı bir deplasman sınavı var. takım geride kalan haftalarda deplasmanlarda oynadığı maçlarda puan yüzü göremedi. Bugün ilk olacağını düşünüyorum. Gol atarız. Beraberlik olabilir. Galibiyette. Gönlümüz üç puandan yana.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle