NEDEN OLMASIN !..

08.11.2019 06:30

NEDEN OLMASIN !..Eskişehirspor futbol takımı bazen zor maçları sever. Geçen sezonda takım 4 maç kazanamamış, ardından Ankara'da oynadığı Osmanlıspor maçıyla çıkışa geçmişti.

Geride kalan haftada yine Osmanlıspor önünde kritik bir galibiyet elde ettik. Hemde rakibe göre daha fazla pozisyon bularak. Üç puan deyim yerindeyse ilaç gibi geldi. Aylardır mağdur olan futbol takımı ve personelin yüzünü güldürecek ciddi adımlar atılırsa bu takım ligde rahat kalır.

Hemen şunu belirtmeliyim. 17 veya 24 Kasım'da yapılacak olan olağan üstü genel kurul sıradan bir seçim olmayacak. Belkide dönüş genel kurulu olacak. Veya Allah korusun kötüye gidişin yolculuğu sürecek.

Bu nedenle ciddi bir şekilde ortaya çıkmayan, bir kaç demeç ile aday olduğunu açıklayanları ciddiye almamak gerekiyor. Bakın takım Osmanlıspor maçının primlerini alamadı. Aday olanlara hafta içinde seslendik. Ödeyin 200 Bin TL'yi sonra çıkın ortaya. Yoksa gölge etmeyin. Düşersekte onurumuzla düşelim. Yoksa bir tas çorba, bir kaç kasa Salata ve Biber ile ancak günü kurtarmış oluruz.

///////////////

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

KAHRAMAN

08 Kasım 2019 08:25
Ali ihsan abi ödeyin 200 bin TL yi sonra çıkın aday olun diyerek aday olmayı düşünen insanları da korkutma bence. Elbette toplam borç bu kadar ama Eskişehirsporumuzun acil ihtiyaç duyduğu para 15 milyon TL ilk aşamada. Zira bu parayla puan silme, küme düşürme vb. ciddi cezalar engellenip futbolcu ve klüp çalışanlarının gecikmiş alacakları karşılandığında toparlanma şansımız kuvvetli.