NE YAPILMALI ?..

07.09.2019 09:09

NE YAPILMALI ?..Osman Taş ile birlikte 8 yönetim kurulu üyesinin imzazıyla genel kurul kararı iptal edilip devam kararı alındı. Taş'ın görevde kalıp kalmaması, genel kurul yapılıp yeni bir yönetim anlayışı ile yola devam edilmesi yönde de eleştiriler gündeme oturmuş durumda.

Burada devam eden bir yönetim kurulu olduğuna göre yük yine yönetime düşecektir.

Taş ve ekibi acil olarak teknik kadro sorununu çözmeli. Ikinci etapta ise futbolculara karşı verdiği ekonomik sözü yerine getirmeli. En önemlisi yeni bir -6 puan cezası yenilmemesi için Toko ile el sıkışmalı. Sonrasında TFF'den gelmesi az ihtimal olan -3 puan konusunda somut adımlar atmalı.

Bir diğer önemli husus ise; camia kendi sorumluluğunu bilerek hareket etmeli. Çok çabuk karar veren bir yapıya büründük. Gelişmeler karşısında çabuk üzülüp çabuk sevinir halleyiz. Eğer devam kararı alan yöneticiler verdikleri sözleri ivedilikle tutarsa takımda huzura kavuşmuş olur.

Aksi halde sadece teknik kadro değişimiyle yol alınmaz. Sorunların gün yüzüne çıktığı, saygının kalmadığı kulüp içinde tekrar güven sağlanması için iç barış sağlanmalı. Bunun için kamuoyu artık bir olmanın yolunu tercih etmelidir.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle