MAHREM KALMAMIŞ !..

13.07.2018 09:11

MAHREM KALMAMIŞ !..Herve Kage tesislerde siyah kırmızılı formayı giyiyor ve imzayı atıyor. Kulüp resmi sitesinden transfer duyurulmadan dakikalar önce sosyal medyada bu ismin formalı fotoğrafları çıkıyor.

Dün idmana Ferhat geliyor. Idmanda yerel basından ben ve Aytaç var. Birde resmi siteden görevli. Fotoğraflar çekiliyor. Gazeteye gelmeden bakıyoruz yine sosyal medyada fotoğraf servisi yapılmış.

Kıskanmıyorum. Elbet hızlı bir yaşantı var. Yani transferler elbet hemen yansıyacak. Bakın Allah aşkına Kage komedisine.

İmzayı atıyor ama eski takım arkadaşı bu ismin aklını çeliyormuş. Geçin bunları ya. Kim kimin aklını çeler bu devirde. Sen imzayı attırıp sağlık kontrolünden geçirmiyorsan, peşinatını vermiyorsan buraya gelende boşluktan faydalanıp başka takımların tekliflerini düşünmeye başlar.

Daha öncede yazdım. " Burayı seviyorum. Taraftara güvenip geldim. Futbol kenti burası. Para ikinci planda." palavraları çok dinledik. Kim gelirse gelsin hepsi lejyoner.

Bir kulüp sözde menajerlerin uğrak yeri olmamalı. Geçtiğimiz sezonlarda localarda maç izleyenler bu sezon istedikleri teknik adamı buraya getiremeyince bunlar oluyor. " Yılmaz Vural kötü. Yücel İldiz olmaz. Fuat Çapa beceriksiz." kim olacak ya. Dur daha dün bir bugün iki. Çapa'nın bile altını oyuyorlar şimdiden.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle