KAYBEDEN ESKİŞEHİRSPOR !

07.11.2017 08:00

KAYBEDEN ESKİŞEHİRSPOR !Olmadı. Yardım gelmedi. Destek sözü verenler hiç Sinan Özeçoğlu'nun yanında durmadı. Kaynak bulma konusunda şarkılar hep repertuar'da kaldı. Gücünün üzerinde 4 ay boyunca bir şeyler yapmaya çalıştı. En azından takımı yaşattı. Sahaya sürdü. Sadece taraftar desteği vardı yanlarında. O'da yetmedi.

Dün geniş bir açıklama ile vedasını dile getirdi Sinan başkan. 22 Kasım tarihini verdi ama soru almadan toplantı salonundan ayrıldı. " Bundan sonra destek gelirse devam ederim." demedi. Bana göre de devam etmeyecek gibi duruyor.

22 Kasım Eskişehirspor için bir milat olacak. Ya batacağız. Ya da yolumuza devam edip Diriliş için yola koyulacağız. Kim gelir, nasıl yaparlar bilemem ama bildiğim tek şey Eskişehirspor ucu gözükmeyen tünele girmesin. Düşmesin. Sahipsiz kalmasın.

Hemen yazayım: ne olur gelenleri basit konularla yıpratmayın. Yöneticiliğin okulu yok. Sahip çıkalım. Buralar hizmet yeri. Umarım siyasilerde şapkalarını önlerine alıp düşünmeye başlarlar. Zaten top onların kalesinde. Hatta golü yediler bile. 4 ay boşa geçti. En azından bundan sonra tam anlamıyla efsanenin ayağa kalkması için el ele verilsin.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

tanınmış futbolcu

16 Kasım 2017 23:10
tarık çamdaldan gelen parayla cumhuriyet altını alıp,kötü günler için bir kenara atsalardı bunlar olmazdı.

taraftar

07 Kasım 2017 15:54
sayenizde eyyaminiz yuzunden eski yonetime hicmi bilmodunuz ambara fare dadanmis cift koldan talan ediyolar....nasil gazeticisiniz diye sormazmiyiz bukadarmi gozunuze perde indi kulaginiz sagir oldu

Müslüm ÇAKIR

07 Kasım 2017 12:11
Sayın Harun karacan yardım etmek için daha neyi bekliyor? Tek korkumuz -24 puan düşerse paf takımı ile maçlara çıkarız. Bu duruma düşmemek için acil önlemler almak gerekmez mi? Es-Es düşmanlarına "of olsun, beter olsunlar" dedirtmeyelim.

eses

08 Kasım 2017 10:21
süper lig zor bir lig gelir gider dengesi kurulması zor. Halil iyi topçu aldı takım ilk beşe oynadı amma lakin maliyet yüksek olunca kulüp borça girdi. Mesut vasat ve altında topçu aldı küme düşmeye oynadı bakdı olmuyor küme düşmemek için sürekli ilave topçu aldı ama gene olmadı takım hem küme düştü hemde büyük borç altına girdi. Çare ne alt yapı eğer anadolu külüpleri başka türlü ayakta kalamaz. Halil kızanlar da mesut a kızanlar da haklı gibi de olsalar. her iki yöntemde olmuyor. bu dünya menajerlerin vb lerin dünyası nasıl tokatlandığını anlayamassın. bak gençlerbirliğine düşüce geçdi niye kurt başkanları öldü

eski topçu

16 Kasım 2017 23:14
sakarya caddesine park eden araçlardan alınan paralar eskişehirspor'un kasasına girse ya da büyükerşen'in balmumu müzesini gezen turistlerden gelen paralarla bütün borçlar ödenir ne dert kalır ne sıkıntı.