FORMDA OLANLARA ALKIŞ

05.08.2017 07:55

FORMDA OLANLARA ALKIŞManisaspor maçının yankıları sürüyor. Gerçek şu: Taraftar her zaman olduğu gibi formunda ve sabırlı. Sahada ter döken futbolculardan büyük bölümünün alternatifi zayıf. Hatta yok. Oyuna girenlerin, kulübede kalanların büyük bölümü geçen sezonlarda gittikleri futbol takımlarında dahi fazlaca kendilerini ıspatlamadılar.

Kendilerini kanıtlayan isimlerden sadece Gökhan Siverek ve Hasan Ayaroğlu forma şansı bulurken Gökhan Köseoğlu, Mehmet Feyzi Yıldırım gibi isimlerin yanı sıra bazı gelecek için umut veren isimler gözden çıkarıldı veya U21'e gönderildi.

Eskişehirspor, bağrından çıkan, gelecek için umut veren isimleri bir çırpıda harcamamalı. Özel maçlarda dahi şans verilmeden gönderilen veya gözden düşürülen isimler bir kez daha gözden geçirilmeli. Dışarıdan gelenlerin, yüksek miktarlarda para ödenerek alınan isimlerin takıma katkıları ortada.

Sahada durum böyle. Sabırlı olmak lazım. Tamam pozisyon bulmakta zorlandık. Fiziksel zayıflık var. Umarım ilk 5 hatta 10 maçta fazlaca kayıplarda vermeyiz.

Manisaspor ile oynanan özel maça ilgi yüksek oldu. Maça gelen taraftarlar, sporseverler ve futbola ilgi duyanlar, yakınlarına, eşlerine dostlarına kombine alsa, aldırsa beklenen 30 Bin rakamına kolay ulaşılır. Ancak son rakamlara göre henüz 5 Bine ulaşılmamış durumda.

Bu sezon fazlaca taraftar desteğine ihtiyaç olacaktır. Eğer adımlar doğru atılırsa sahada da takım kazanır ve yukarılarda kalır.Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

KENAN

08 Ağustos 2017 10:21
yaşım atmış 9 ADET cumhur başkanı gördüm hepside çatışma halinde geldi gittiler. yüzü güleçlerde vardı onlar bile çatışmalıydı.CUMHURBAŞKANLIĞI BAŞKANLIK OLMASIN.başkanlıkta abd v.s.çatışmalı bu yüzden yeni sistem ADI : LAİKBAŞI olsun meclis dışından seçilsin. ÜLKEYE GOL ATIP GİDİYORLAR

bugra

11 Ağustos 2017 11:49
kenan amca ne alaka?