FİNAL MAÇI...!

09.04.2018 06:45

FİNAL MAÇI...!Hedefleri farklı olan iki takımın mücadelesinden gülerek ayrılan taraf Çaykur Rizerspor oldu. İlk iki mücadelesi veren Karadeniz ekibi önünde maçın başlarında yediği 2 golle gardı düşen Eskişehirspor direnemeyince, pozisyon bulmayınca son hafların en farklı yenilgisini almış oldu. Aslında bu maçın analizini yapmaya gerek yok. Haftalardır kazanamayan ve kadrosu kısıtlı olan Eskişehirspor, hafta sonu sezonun final maçını evinde Samsunspor ile oynayacak. Bu maç şehir için olmazsa olmaz mücadelesi olacak. Kuşkusuz bu mücadelede sahadaki futbolcularda kadar, tribünleri dolduracak binlerce taraftarada büyük görevler düşecek. Umarım herşey istediğimiz gibi olur.

Dünün güzel yanlarıda vardı Rize önünde. Rize taraftarının Eskişehirspor'u alkışlaması, iki takımı tribünlere çağırıp destek vermesi takdir ile karşılandı. Bir okadar takdiride çile çekerek maça gelen taraftarımız hak ediyordu. Sadece farklı yenilgiye üzüldük. Ayrıca yediğimiz ikinci golde ofsayt poziyonunu görmeyen, verdiği ağır penaltı kararıyla maça damgasını vuran hakem Özgür Yankaya'yı kınıyorum...

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

ümüt yalcın

09 Nisan 2018 09:52
aynen alihsan balıkesir maçında verilmeyen penaltimız

neKati

09 Nisan 2018 13:56
Denizli nasıl kurtarılıyor dikkatle takip edin... Ankaragücü kayıkçı kavgasıyla fark yiyor. Sahamızda yenildiğimiz Balıkesir bugün sahasında yenilecek. Her iki maçta bizden sonra oynanan maçlar. Balkes+Samsun+Adana mutlaka alınması gereken 3 maçtı. Samsun'u yenmek yetmiyor (zaten 1 puandan öteye izin vermezler)