ENERJİ DEDİKLERİ…

16.08.2018 06:30

ENERJİ DEDİKLERİ…Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak bir şey yoktur o gerçeklik size ait olur. Bundan başka bir yol yoktur. Bu felsefe değildir. Bu fiziktir.”

Albert Einstein

Bedenimiz aslında bir enerji pınarı gibidir. Çarpıcı bir şekilde karmaşık ve bir o kadar eşsiz. Her insanın ayırt edici bir enerji olması bir yana, nasıl parmak izimiz, beynimiz ve kalbimiz eşsizse, tüm organlarımızın, hücrelerimizin taşıdığı enerjiler de öyledir. Enerjimizin varlığını çoğu zaman hissederiz ama adlandıramayız. Bazen bulunduğumuz ortama giren bir kişinin enerjisini hisseder, huzur içinde rahatlamaya geçeriz. Bazen de tam tersi tarifsiz bir gerginlik yaşarız. Üstelik hepimiz etrafımızdaki enerjiden etkileniriz ve aynı şekilde etrafımızdakileri etkileriz.

Son yıllarda bilim insanları çevredeki ve insan bedenindeki tespit edilmemiş ama bariz olan kuvvetleri tanımlamak için “gizli enerji” ifadesini kullanmaya başladılar. Eğer bir hayvanın ya da bitkinin dilinden anlamak onun yaşamasına ve büyümesine yardımcı olan bir kuvvetse, eğer edilen bir dua yaşadığınız durumun iyileşmesini sağlayan bir kuvvetse, eğer bir şifacının elleri bir insanın yaşadığı semptomlarını rahatlatan bir kuvvetse, işte bu kuvvetlerin tamamı “gizli enerji” den oluşmaktadır. Bu bir inanç ya da kişisel bir tercih değildir. Bu bilimin de artık tanıdığı bir gerçekliktir. Elektromanyetik tayfın dışında var olduğuna inanılan gizli enerjiler, günümüzde çok hassas ölçüm yapabilen cihazlarla tespit edilebiliyor. Örneğin ellere, ayaklara bağlanan elektrotlarla, kişinin enerji meridyenlerinden ve o meridyenlerin geçtiği organdan geçen enerji akımı ile ilgili değerlendirmeler yapılabiliyor, eğer bir aksaklık varsa tespit edilebiliyor.

Evrenin çekim yasası, vücudumuzun bir enerji alanı olduğunu ve etrafa yaydığımız enerjinin düşük olması halinde hayatımıza  bu düşük enerjiyle bağdaşan insan ve olayları çektiğimizi vurgular. Enerjinizin farkına vararak yaşayın. Enerjinizi güçlendirecek ortamlarda bulunun. Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek için enerjinizi korumayı öğrenin. Enerjiniz bol olsun Sevgiyle…

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle