DOĞRU ADIMLAR !..

09.01.2018 08:00

DOĞRU ADIMLAR !..Bizim yörede, “ Eşeğe binmeden ayağını sallama.” derler. Gerçekten doğru bir söz. Dün Sportif Direktör İzzet Erdoğan'ın açıklamalarını dinleyince aklıma geldi bu söz.

Ortada iki dönem transfer yasağı var. birincisi bitti. İkincisi ise başladı. Ara transfer bitince Es Es'e gelen yasakta yeni dönemde kalkmış olacak. Elbet FİFA'da puan silme riski taşıyan dosyalar temizlenince kulüp rahatladı. Ayrıca TFF'ye bir yönde serbest kalmak için başvuru yapan futbolculara ödemeler yapıldı. Birkaç sıkıntı var. artık bu saatten sonra futbolcuların yakınma hakları ortadan kalkmalı.

Sahada ter dökecek olan onlar. Tabii yönetimde primlerini ödemeli. Bu kadro ile geçen sezon süper lig kapısından döndük. Neden olmasın demek istedim ama henüz erken. Bu takım bir seri yakalasın yine ilk 6'ya oynar.

Bugün sıkıntılar yok. Ancak sezon sonunda yine sıkıntılar bu kulübün adresi olacaktır. Kurtuluş ise bellidir. Süper lige çıkamadığımız sürece böylesi puan silme riskleri ve ekonomik konular kulübün değişmez adresi olacaktır. Bu yolda yönetimi yalnız bırakmamak gerekiyor. Geçmişe bir sünger çekip el ele vererek takımı yukarıya taşımalıyız. Şehri yönetenler, odalar, siyasiler ve atanmışlar sadece boyunlarına siyah kırmızılı atkılar takmamalı. Birazda çözüm odaklı olmalı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle