DAHA BİTMEDİ !..

25.09.2018 06:30

DAHA BİTMEDİ !..

Eskişehirspor'un kadrosu kısıtlı. Gençlerin bir çoğu geçen sezon A takım maçlarını tribünden izliyordu. Bu sezon ise şans onların yüzüne güldü.

Bereket kadronun büyük bölümü kendilerine güvenenleri mahçup etmiyor. Yüreklerini sahaya koyup, formalarını terleterek mücadele veriyorlar. Özellikle Eskişehir'de oynanan 3 maçta bunu fazlasıyla gördük.

Kuşkusuz, Balıkesir, Karabük ve Gazişehir maçlarında alınan puanların mimarları sahada ter döken isimler. Fuat Çapa yönetimindeki teknik kadro. Ancak 10 üzerinden 10 alacak olan kısım ise taraftar.

Takıma olumlu yönde destek verip 90 dakika sonuna kadar gençlere moral aşılayan taraftarlar özellikle son Gazişehir maçında hakem Kadir Sağlam'ın kötü yönetimine karşın tepkisini dahi sınırlı tuttu. Hakemin acemice yönetimine karşın 0-0'lık skor altın değerinde bir puan getirmiş oldu.

Sahada durum böyle. Ancak saha dışı daha önemli. Ulusal lisans ay sonunda resmiyet kazanıyor. Gözler ise ara transferde olacak. Bunun için yeniden bir çalışma gerekiyor.

Elbet bu çalışma kuru kuruya olmayacak. Ekonomik destek şart. Dilimizde tüy bitti ama söylemeden geri kalmayacağız. Siyasiler, atanmışlar, seçilmişler, odalar bu işi çözmeli.Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle