ÇEKİRDEK İNANÇ

25.06.2020 06:30

ÇEKİRDEK İNANÇMevsim değişiklikleri insanın enerji alanında da bir çok değişime yol açar. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen güneş tutulması, yeni ay, gezegenlerin hala devam eden retro hareketleri de bu enerji alanını çok daha güçlü deneyimlememize neden oluyor. Yaşamımız ve zihnimiz bir çok konuyla sınanırken, bu bazen üzücü ve yıpratıcı bir şekilde yaşanabiliyor. Aslında bu dönem bilinçaltımızda oluşturduğumuz çekirdek inançlarımızı bulup salıvermemiz için inanılmaz bir şekilde zorluyor. Geçmişin travmalarından, atalarından gelen yüklerden kurtul diyor ilahi düzen. Bu korkulardan, kaygılardan sıyrıl ve kendine gel diyor. Önümüzdeki birkaç haftalık sürede çekirdek inançlarımızı bulmaya ve salıvermeye zaman ayırabiliriz. Peki nedir bu "çekirdek inanç" derseniz, size kısaca şöyle tanımlayabilirim: geçmişte çocukluğunuzda yaşadığınız sizi etkileyen olaylar ardından çıkardığınız bireysel sonuçlar. Başta masum gibi görünen bu sonuçlar, ilerleyen dönemde eşlik ettiği duygu yoğunluğu ile birlikte sizi yönetecek bir inanç haline gelebilir. Bir şey sizi engelliyorsa, hayatınızda bu durum süreklilik kazanmışsa altında yatan çekirdek inancınızla yüzleşmenizin zamanı gelmiş demektir.

Beni tanıyanlar doğaya olan saygımı ve hassasiyetimi bilirler. Kendi imkanlarımla çevreyi ve hayvanları korumaya çalışıyorum. Geçtiğimiz hafta dikkatsiz ve hızlı kullanan bir kadın sürücü aracıyla çok sevdiğim kedimin ölümüne neden oldu. Arkasından koşmama, sesimi duyurmaya çalışmama rağmen duyarsız ve umursamaz bir şekilde çekip gitti. Kendisi hakkında gerekli yerlere suç duyurusunda bulundum. Sonuçta bir canın yitip gitmesine neden oldu. Umarım bu yaşanılanlardan sonra etrafına daha dikkatli ve duyarlı davranır. Umarım bir nebze olsun farkındalık kazanır ve kendini doğaya affettirecek davranışlarda bulunur. Yoksa burada yarattığı olumsuz enerji alanı onu tüm yaşamı boyunca rahat bırakmaz...

Sevginin gücü ve ilahi kaynağın tüm pozitif enerjileri tüm taşlaşmış kalpleri yumuşatsın ve yaşadıklarıyla hayatlarının uyum içinde olmasını sağlasın. Sevgiyle.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama