ÇALIŞKAN KOLTUĞA SAĞLAM OTURDU

17.08.2018 06:00

ÇALIŞKAN KOLTUĞA SAĞLAM OTURDUAK Parti İl Başkanlığı'na Zihni Çalışkan atandı. Zihni Çalışkan ismi Eskişehir için yabancı bir isim değil. Yıllardır siyasetin içinde. Belediye meclis üyeliği yapıyor. Asıl mesleği avukat. Yumuşak bir mizacı var. Kavgacı siyasetçilerden değil.

****

İl Başkanlığı görevi kendisine Genel Merkez tarafından bildirilmiş. Asıl önemli olan nokta AK Partili 3 milletvekilinin de onayı alınmış. İşte bu yüzden koltuğa çok sağlam bir şekilde oturdu.

****

Çalışkan göreve geldi ve yeni yönetim kurulunu oluşturdu.

Dün de il yürütme kurulu üyelerini tanıttı. Yeni isimler var. Amaç farklı hedef kitleleri de yakalayabilmek. Ağırlıklı olarak genç bir yürütme kurulu. Dikkat çeken nokta bazı isimlerin yerel yönetimler konusunda deneyimli olması.

****

Listeyi Zihni Çalışkan kendisi yapmış. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde özellikle böyle bir liste hazırlandığı ortada. AK Parti bu kez merkezdeki üç belediyeyi alma konusunda her zamankinden daha iddialı. Eğer ki istedikleri hedefe ulaşırlarsa bunda Çalışkan ve ekibinin katkısı büyük olacak gibi gözüküyor.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle