BU AYIP HEPİNİZİN !..

30.09.2019 09:45

BU AYIP HEPİNİZİN !..Yönetimler birlikte gelir, birlikte gider. Bizde ise tam tersi. Bakıyorsun takımda işler iyi gitmiyor, hemen gemiyi terk edenler oluyor. Para vermeden hava atanlar, verip kat kat reklamını yapanlar takımı bu hale getirdiler.

Diyarbakır'a gidiyor futbol takımı oradan Hatay'a gidecek, otel parası ödenemiyor ve takım neredeyse rehin kalacak. Bereket eski başkanlardan Sinan Özeçoğlu hızır gibi yetişiyor ve takımı kurtarıyor. Bu sorumsuzluk sadece mevcut başkan Osman Taş'a ait değil, onun listesinden yönetime seçilenlerde başkan kadar hatalıdır.

Bu ilk değil, sonda olmayacak gibi gözüküyor. Yüksek bedelli isimleri takıma yapıştıranlar bugün perde arkasında gelişmeleri sinsice izliyor. Takım süper ligden göz göre göre düşerken ortamı toz pembe gösterenlerde.

Hatay maçından fazlaca yorum yazmaya gerek yok. Bir puan alabilirdik. Olmadı. Ancak karamsarlığa düşmeden kalan maçlara birlik içinde hazırlanmamız gerekiyor. En önemlisi yapılacak olan genel kurulda seçilecek olan yeni yönetimin atacağı adımlar takımın ligdeki kaderini tayin edecektir.Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle