BÖYLE OLMAZ !..

19.10.2019 09:39

BÖYLE OLMAZ !..Eskişehirspor yönetimi göreve geleli günler oldu. Geldiler ama günlük sorunları çözmekte geç kalıyorlar. Hatta zorlanıyorlar. Örneğin 200 Bin TL tutan Menemen maçının galibiyet primlerini dahi zor temin ettiler. Personele yine ödeme yapmadılar.

Bazı eleştiriler için erken ama yönetimin öncelikle kendi arasında ekonomik kaynak oluşturması gerekiyor. Herkes üzerine düşeni yapmalı. Parası olan para vermeli. Parası olmayan ise çevresini kullanıp loca satmalı, sahaya reklam almalı.

Lig uzun maraton. Elbet her maç final olacak ama futbol takımı mağdur olursa işimiz hayli zorlaşır. Çözümü belli. En azından primleri geçiktirmeden öderse bu yönetim takım çıkışa geçer. Aksi halde dönüşü olmayan bir yolda kalmış oluruz.

Sahada kalmalıyız ama dış sorunlar fazla gündemde kalıyor. Gelelim Akhisar maçına. Basit bir yenilgi aldık. Akhisar gol atmadı, biz yedik. Inanın halı sahada dahi böyle goller yenmez. Bireysel hatalar fazla olmasa bu takım ligde kalır. Ama rahat bırakılırsa.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

es es duru

19 Ekim 2019 11:41
Geride Sezgin,Berkay,Hakan Aslantaş Coşkun hoca harikalar yaratıyor. Bu takım kurtulamaz.Geride Mevlüt,Erdal ikilisi oynaması lazım.Biz artık gerçekleri görüp acilaen gençleri oynatıp önümüzdeki senenin takımını oluşturmamız lazım.Jesi,Sisako dışında hepsi devre arası gönderilsin.