VİZYON ÖNEMLİ !..

21.10.2019 06:30

VİZYON ÖNEMLİ !..Bir tarafta Kasaba takımı Akhisarspor diğer tarafta tarih yazan, müzesinde önemli kupaları bulunduran Eskişehirspor. Gelin görün birisinin borcu yok, diğerinde ise borç yığınla.

Buna karşın Akhisar Eskişehir önünde galip gelirken zorlandı. Yediğimiz goller, kaçan goller 90 dakikaya damgasını vurdu. Ayakta kalan biziz, sevinen ve hatalar sonucu golleri bulan ise rakip Akhisar'dı.

Bu iş vizyonluktan geçer. Bizde ise tam tersi. Otel krizi bizden yaşanıyor. Prim krizide. Hafta içinde tamam deniliyor, maç öncesi " hesaplarınıza yatırıyoruz." mesajı veriyorlar. Sonrası ise hayal kırıklığı. Giden para 200 Bin değil, 100 Bin TL. Bereket kalan kısımda yarın ödenecekmiş. Haydi inşallah.

Osman Taş başkanlığındaki yönetimin iyi niyetinden şüphemiz yok ama yönetimsel konularda acemice davrandığını, verilen sözlerin aksayarak devam etmesinin takıma zarar vereceğinin bilinmesini isterim. Bu takımı bir yere kadar deneyimli teknik direktör Coşkun Demirbakan firenler.

Bu işin şakası yok. Eğer oluşan yönetim kurulu bir masa etrafında toplanıp 3-5 Milyonu bulamıyorsa kusura bakmasınlar ama gelecekleri parlak değil. Kimse pembe tablo çizmesin. Eğer parasal konularda verilen sözler ilk yarı sonuna kadar yerine gelmediği taktirde ateş bacayı çoktan sarar.

/////////////

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Es

21 Ekim 2019 09:51
Ateş baca’yı çoktan sardı,acele etmes isek Kor olacak ve hiçbir şey kalmayacak. Geriye yangın’dan sadece küller kalacak. Yönetim iyi niyetli olabilir ama Eskişehirspor’a nefes aldıramaz. Bir an önce güçlü,deneyimli ve tecrübeli bir başkan ve yönetim kurulu geç olmadan gelmesi gerekir.Yoksa Eskişehirspor bu deniz de boğulur.