MAHMUDİYELİLER ATA'NIN HUZURUNDA

12 Kasım 2018 15:49
MAHMUDİYELİLER  ATA'NIN HUZURUNDA

Mahmudiye Belediyesi tarafından Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümü dolayısıyla, Anıtkabir özel ziyareti düzenlendi.

Mahmudiye Belediyesi'nin düzenlediği Anıtkabir ziyaretine katılan Mahmudiyeliler, Atatürk'ü ebedi istirahatgahında saygıyla anmanın mutluluğunu yaşadılar. Anıtkabir Müzesi'ni gezen Mahmudiyeliler, anlatıcılardan dinledikleri Kurtuluş Savaşı anılarıyla duygu dolu saatler geçirirken, Türkiye Cumhuriyeti'nin ne büyük zorluklar altında kurulduğunu bir kez daha anladıklarını ifade ettiler.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

13 Kasım 2018 08:34
Masraflar Belediyeden olunca tabi giderler.

Eses

13 Kasım 2018 11:11
Anıtkabire gitmekle Atatürkçü olunmuyor da 10 Kasıma denk getirip meczup Kadiri ziyaret edince mi Atatürkçü olunuyor? Ayrıca masraflar belediyeden diyen vatandaş. İspanyaya giden muhtarlar nerenin bütçesinden gezmeye gittiler?

şimşek

13 Kasım 2018 16:17
mahmudiye nin parası bol galiba. başkan seçim yatırımı yapıyor. Gezdir bakalım seçimde kaybedince nereye gideceksiniz? Bu Belediyelere denetim şart isteyen başkan topla götür gezdir getir sonra kültür gezisi.

Can

13 Kasım 2018 09:13
Selahattin demirtasida ziyaret edin genel başkanınızın gözüne girersiniz yapmacık işlerle uğraşmayın içimizde belki hiç.biri atatürk e bir fatiha bile okumamislrdir böyle orayı ziyaret etmekle.arabanin arasına.ataturk yazmakla tişört giymekle atatürkçü olunmuyor çalışın ülkeyi ileti görürüm varmı sizde bu yok.calisani karaliyonuz