MAHALLELERE KEDİ EVLERİ

25 Mayıs 2019 16:42
MAHALLELERE  KEDİ EVLERİ

Odunpazarı Belediyesi, Yenidoğan, Gökmeydan, Huzur, Alanönü mahallelerinden vatandaşların talepleri doğrultusunda mahallelerdeki belirli noktalara da kedi evi yerleştirdi.

Güvende olacaklar

Sokakta yaşayan kediler için kedi evleri inşa eden ve şehrin çeşitli yerlerine kedi evlerini yerleştiren ekipler hazırlanan kedi barınma evlerinin, çok sayıda kedinin güven içerisinde beslenme ve barınma ihtiyacını karşılayacak şekilde imal edildiğini belirtti. Odunpazarı’nda sokakta yaşayan hayvanlar için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

okur

26 Mayıs 2019 14:12
Tepebaşı belediyesinden tek bir kedi köpek kulübesi görmedik ..çok ayıp..

Hasip

26 Mayıs 2019 02:02
Düşünce ve uygulama çok güzel, ancak mevcut kulübeler çok bakımsız ve kirli.

Hüseyin TAŞ

16 Ocak 2020 21:31
Sümer mahallesi cedit sokak ta ikamet ediyorum. sokağımiza en az iki adet kedi evi temin edebilirseniz memnun olurum.

vatandaş

01 Haziran 2019 12:34
Kurtuluş Mahallesi Vatan Caddesi Üzerindeki PArkda bulunan kedi evi çok eski ve yıpranmış acaba yetkililer bunu değiştirebilir mi?

Ziya

26 Mayıs 2019 14:41
Kedi köpek iyi. İnsan a gelince tık yok. Dilenen çocuklarla neden ilgilenmiyorsunuz? Kumar ve sigara alışkanlığı hakkında neden sesiniz çıkmıyor? Satanist kulüplerede uyuşturucuya alıştırılan gençler konusunda neden sesiniz çıkmıyor! Çünkü umursamıyorsunuz! Sizler elit ve seçkinsiniz çünkü! Yavaş yavaş yaklaşmakta olan ecel sizi bulduğu zaman bu kadar rahat olacak mısınız?

Halil Toksöz

26 Mayıs 2019 01:35
Kedi evi mi olurmuş, insaf artık bunlar evcil hayvan ya evde olur, ya evde . Sokağa salınmaz, bu hayvanları sokaklara atanları yakalayın, cezalandırın. Zaten millet zar zor geçiniyor, birde böyle masraf çıkarmayın,Lütfen.

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama