MAĞLUBİYETİ HAK ETMEDİK

04 Aralık 2018 08:13
MAĞLUBİYETİ HAK ETMEDİK

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, kendileri açısından üzücü bir sonuç olduğunu kaydetti.

"Rakibimiz ile aramızdaki puan farkını açmama adına gelmiştik" diyen Çapa, "Oyunun geneline bakacak olursak, çok fazla mağlubiyeti hak edecek bir oyun oynamadığımızı düşünüyorum. Karşılaşmanın ilk dakikalarında duran toptan yediğimiz bir golden sonra, tamamen topa sahip olan bizdik. Birinci ve ikinci bölgede bizdik. Ön tarafta, üçüncü bölgede özellikle geçişleri doğru bir şekilde yapamadık. Yeterince de hareketli değildik. Duran topların sayısı çok fazlaydı. Deplasmanda bu kadar fazla korner daha önce kullanmamıştık. Maalesef hiçbirini doğru bir şekilde değerlendiremedik." ifadelerini kullandı. İkinci devre sahadaki duruş pozisyonlarını biraz değiştirdiklerini dile getiren Çapa, üçüncü bölgede daha çok topa sahip olarak golü bulduklarını aktardı.

Golden sonra oyunu biraz soğutmaları gerektiğini ancak bunu başaramadıklarını belirten Çapa, şunları söyledi: "Bugün sahadaki tecrübe çok şeyi belirliyor. Maalesef ikinci bölgede çıkarken kaptırmış olduğumuz topun sonucu gol yedik. Tekrar geriye düştük. Hamlelerimiz duran toplar dışında bize çok fazla bir şey katmadı. Duran topları da doğru kullanamadık. Ligin ilk yarısında 3 maçımız var. Bunlardan ikisi evimizde olacak. Buraya son maçlarımıza bakarak çok umutlu gelmiştik. Oyun olarak gelişme çok iyi, skor anlamında değil."

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

rtr

04 Aralık 2018 09:10
Kalecimiz çok çalışmalı

bugra

06 Aralık 2018 07:54
lisans alınsaydı ne mazaret söylenecekti alınacak 3-5 puan ha eksik ha fazla,hiç olmassa bu takımdan bikaç tane oyuncu çıkar,hatta kadro korunsun bikaç takviye ile bir alt kümede şamp olup tekrar bu lige dönüp pişmiş kadro ile restart eildmiş olarak süper lig e çıkmak için uğraşılmalı..dışındaki tüm alternatifler hikaye..

didiyer döşamph

04 Aralık 2018 09:48
zeki mürende bizi görecekmi

veli

04 Aralık 2018 09:25
anayasa mahkemesine başvurun mutlaka.