MADDİ SIKINTI KAPIDA!

Son Güncelleme : 30 Temmuz 2018 02:07
MADDİ SIKINTI KAPIDA!

Eskişehirspor futbol takımında izin bitiyor. Takım ilk idmanı yarın akşam saatlerinde tesislerde yapacak. Öte yandan Halil Ünal başkanlığındaki yönetim kurulu ise kulübün kısa vadedeki ekonomik sorunları çözmek için kaynak aramaya devam ediyor.

MESAİ BAŞLIYOR

Yaklaşık 10 gün Bolu kampını tamamlayıp iki günlük izine çıkan futbol takımı yarın tesislerde yeniden idmanlarına başlıyor. Es Es hafta içi ve hafta sonunda iki özel maç yapmak için karar aldı. Takım Giresun maçına kadar eksiklerini de gidermeyi planlıyor.

MADDİ SIKINTI KAPIDA

Öte yandan Eskişehirspor'da maddi sorunların önüne geçilemiyor. Yönetim kurulu gerek kulüp lisansı gerekse puan silmelerin önüne geçmek için 50'in üzerindeki dosyalarla ilgili çalışma yapmasına karşın Nadir, Berkay ve Emre'den olumsuz karşılık alınca 3,5 Milyon gibi bir ödeme ile karşı karşıya kaldı. Bu rakam ödenmezse Es Es'in yeni dönem lisansları çıkmayabilecek. Ayrıca kulüp lisansı alması da zora girecek.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Esesli

30 Temmuz 2018 09:13
Yani önceden yediğiniz hurmalar sonra çıkar acısı keşke olsada versek ama halk ta para yok anca iş adamları yada bir proje üzerinden acil Başkan çıkıp durumu anlatmalı tvlerde ve taraftar 20-30 ne varsa vermeli bu yapılan transferlere yazık.

ESESFAN

30 Temmuz 2018 09:31
BAKIN ARKADAŞLAR ESKİŞEHİRDE BU TAKIMA BAĞIŞ YAPABİLECEK 50.000 KİŞİ ÇIKMAZMI ADAMBAŞI 800 TL BAĞIŞ YAPILSA 40.000.000 TL EDER,BUDA ESESİMİZİ SÜPER LİGE ÇIKARIR,GÜN BİRLİK BERABERLİK GÜNÜDÜR,HERKES TAŞIN ALTINA ELİNİ SOKACAK,AŞK SEVGİ BEDELSİZ OLMAZ.

Vatandaş

30 Temmuz 2018 19:23
Ciddi misiniz? 2 yıldır kapıda olan hatta, kapıdan girip bacadan çıkan nedir? Dalga mı geçiyorsunuz milletle?
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.