MAÇ SONU MUHTEŞEM KORO

Son Güncelleme : 10 Aralık 2018 09:12
MAÇ SONU MUHTEŞEM KORO

Eskişehirspor'un Altay'ı 1-0 mağlup ettiği maç sonunda, büyük coşku yaşandı.

Futbolcularla taraftarların buluşması görülmeye değerdi. Taraftarlar futbolcularla birlikte 'Tükenmiş Nefeslere' marşını söyledi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

göki

10 Aralık 2018 18:12
süper taraftar iste bu es-es

Akın türk

11 Aralık 2018 12:59
Serdar bey'e katılıyorum geçen maçta aynısını bende yaşadım, ben altı sevmiyorum alt taraf da daha çok genç arkadaşlar var ben 49 yaşındayım ve maalesef alttakiler gibi enerjim yok ama oğlum il dışından geldi mecburen girmek zorunda kaldım buna gerçekten çözüm bulunması gerekiyor.Saygılarımla

serdar

11 Aralık 2018 10:25
Saat 15 00 da üç taraftarımız maraton üstten bilet alacaklar.Bilet satan arkadaş üst türbün açılmadı dedi .Bilet alacak arkadaşlar aşağıdan almam kale arkasını sevmiyoruz gidelim bir yerlerde seyredelim deyip gittiler. Bunun gibi çok kişi geri dönüyormuş.Bu uygulamadan ne zaman vaz geçeceksiniz.Nasılsa her maç üst türbün son dakikalarda açılıyor.Çünkü bir sürü kombine var orda
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.