Lüks barda 'Çav Bella' kurşunu! Açığa alındılar

11 Temmuz 2019 11:46
Lüks barda 'Çav Bella' kurşunu! Açığa alındılar

İstanbul Beşiktaş'ta, eğlenmek için lüks bara giden 2 gece bekçisi, 'Çav Bella' şarkısının çalınmasına öfkelenip havaya ateş edince açığa alındı.

Sabah’ın haberine göre; Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan gece bekçileri M.Ö.A ve T.K., yanlarına arkadaşları M.C.'yi de alarak geçtiğimiz pazar akşamı Bebeksahilindeki lüks bir bara gitti. Barda ilerleyen saatlerde Çav Bella şarkısı çalmaya başladı.

AÇIĞA ALINDILAR

Şarkının çalınmasından rahatsızlık duyan ve öfkelenen bekçiler bar yetkilisi A.C. ile tartışmaya başladı. Tartışma sırasında 2 bekçi, beylik tabancalarını çıkartarak birer el ateş etti. Barda büyük bir heyecan ve korkuya neden olan bekçiler ve arkadaşları gözaltına alındı. Bekçiler ve arkadaşları M.C, haklarında yapılan adli işlemin ardından serbest bırakıldı. Ancak bekçiler, haklarında başlatılan idari soruşturma kapsamında açığa alındı.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

11 Temmuz 2019 15:26
Gece bekcisi barda ates ediyor Beylik tabancası var Ben 68 yasinda tek bir uzman cavusun barda ates ettigini yada beylik tabancasi oldugunu gormedim uzman silahını kendi alır Bekci ne dir arkadas barda bekci mi olur ADALET

Ttr

12 Temmuz 2019 21:40
Adamın iş yerinde silah sikiyorlar adlı kontrol serbest açığa da almasaydiniz aDALet sİSTEm in olmuş

istanbul escort

depolama ?ehirler aras? nakliyat

evden eve nakliyat eviri ?ehirler aras? nakliyat ofis ta??ma uluslararas? evden eve nakliyat istanbul e?ya depolama