LOKANTACILAR YENİDEN SEÇİME GİDECEK

13 Mart 2018 16:33
LOKANTACILAR YENİDEN SEÇİME GİDECEK

Pazar günü yapılan Lokantacılar Odası Genel Kurulu'nda usulsüzlük olduğu iddia edilmişti. Bahar Bilen ve Hasa Kuzu Tepebaşı İlçe Seçim Kurulu’na giderek seçim sonuçlarına itiraz etti. Kurul seçimin tekrarlanmasına karar verdi.

Lokantacılar Odası'nda başkanlık için Sedat Yakan, Bahar Bilen ve Hasan Kuzu yarıştı. Sedat Yakan 140, Bahar Bilen 139 ve Hasan Kuzu 136 oy aldı. Seçim sonrası imza sayısından bir oy fazla çıkması usulsüzlüz iddiasını ortaya çıkardı. Bunun üzerine adaylardan Bahar Bilen ve Hasa Kuzu Tepebaşı İlçe Seçim Kurulu’na giderek seçim sonuçlarına itiraz etti. Yapılan itirazı değerlendiren Tepebaşı İlçe Seçim Kurulu seçimin tekrarlanmasına karar verdi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hasan

14 Mart 2018 10:09
fazla oy atan üye tespit edilse de lokantacılar bu çürükten kurtulsa.
İLÇELERİ GEZDİLER SORUNLARI DİNLEDİLER
İLÇELERİ GEZDİLER SORUNLARI DİNLEDİLER
CHP Eskişehir Milletvekili Adayları 24 Haziran öncesi çalışmalarını ilçelerde ve kırsal alanda yoğunlaştırarak Eskişehir’in tüm noktalarında vatandaşlarla bir araya geliyor. CHP'li adaylar vatandaşların sorunlarını dinledi.
TÜRKİYE KALKINACAK
TÜRKİYE KALKINACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Es Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni (ESAĞDER) ziyaret etti. Avcı, önümüzdeki dönemde istikrar içinde kalkınan bir Türkiye olacak" dedi.
İÇ MİMARLARDAN YÖNETMELİK TEPKİSİ
İÇ MİMARLARDAN YÖNETMELİK TEPKİSİ
İç Mimarlar Odası Eskişehir Temsilcisi Esen Ünverdi, içmimarların temel mesleki ve insan haklarının ihlal edildiğini savunarak mevcut yönetmeliğe tepki gösterdi.
YENİDEN GÖZALTINDA
YENİDEN GÖZALTINDA
Eskişehir'de, dijital para sistemine yatırım yapma vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alınan ancak mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şüpheli, yeniden gözaltına alındı.
 ÜLKENİN KADERİNİ  BELİRLEYECEĞİZ
ÜLKENİN KADERİNİ BELİRLEYECEĞİZ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, vatandaşların sandığa gidip oylarını kullanmaları çağrısında bulundu.
VALİ YARDIMCISI MEZUN OLDU
VALİ YARDIMCISI MEZUN OLDU
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunları için hazırlanan törende mezun öğrenciler adına konuşmayı Eskişehir Vali Yardımcısı Aslan Avşarbey gerçektirdi.
SEYİTGAZİ SELE TESLİM
SEYİTGAZİ SELE TESLİM
Eskişehir’de etkili olan şiddetli yağışlar Seyitgazi ilçesinde sele neden oldu.
KAHREDEN KAZA
KAHREDEN KAZA
Yeni nişanlı çifti ölüm ayırdı. Eskişehir Afyonkarahisar karayolunda meydana gelen trafik kazasında Hilal Poyraz (21) hayatını kaybetti. Aynı araçta bulunan genç kızın nişanlısı uzman çavuş Hüseyin Kardeş ise kazadan yaralı olarak kurtuldu.
ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT YOK!
ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT YOK!
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen uyuşturucuyla mücadele çalışmaları kapsamında yakalanarak gözatına alınan 7 şahıstan 2’si adliyeye sevk edildi.