LİSANSLAR  ÇIKMADI

30 Ağustos 2018 20:01
LİSANSLAR  ÇIKMADI

LİSANSLAR  ÇIKMADI

SIKINTI BÜYÜDÜ

Günlerdir yeni transferlerin lisanslarını maçlara yetiştirmek için mücadele eden Başkan Halil Ünal ve bazı yöneticiler yalnız kalmalarına karşın İstanbul'da bir dizi görüşmelerde bulundu. 10'un üzerindeki dosya konusunda gerek alacaklı futbolcular ve avukatların yanı sıra bazı teknik adamlar imza vermeyince lisans işi çözülemedi.

KONYASPOR VE AYBABA TAMAM

Öte yandan  Konyaspor kulübü resmi sitesinden açıklama yaparak Eskişehirspor'dan alacağı olan ücret konusunda anlayış gösterip izin belgesi verirken Eskişehirspor yönetimide Konyaspor'a teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Akşam saatlerinde ise bu defa teknik direktörlerden Samet Aybaba imza verdiğini duyurdu.

ÜNAL ARAYIŞTA

Siyah-Kırmızılı Kulüpten geçmiş dönemlere ait alacaklı olan futbolcularla tek tek görüşüp alacaklarının yeniden yapılandırma mücadelesi verdiğini dile getiren Başkan Halil Ünal, “bazıları sunduğumuz teklifleri kabul edip yapılandırmayı kabul etti, bazıları ise ısrarla paralarını istedi. Yapılandırmayı kabul etmediler. Artık daha fazla gücüm kalmadı” dedi.

Ünal, " Gayretlerimize işi bu noktaya kadar getirdik. Bu zorlukta sadece taraftarımız yanımızda oldu. Bu benim şahsi sorunum değil. Keşke şehrin ileri gelenleri, atanmışlar ve seçilmişlerde bu işin uçundan tutsalardı. Bir diğer teşekkürüm ise günlerdir lisansları çıkmamasına karşın bekleyen yeni transferlere. Son gün yarın. Hayırlısı demekten başka çare yok. Bende yoruldum." diye konuştu. Öte yandan futbol takımı idmanlarına devam etti. Şehir dışında olan Kerem Avcı'nın dışında sportif sakatlıkları bulunan Milinkoviç ile Tanese idmana çıkmadılar.

Yorumlar (20) / Onay bekleyen (8)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Yavuz Yirmialtı

30 Ağustos 2018 23:38
15 senedir bir adam bir memleketi, 10 küsur senedir de Halil ve Mesut bir kulübü bu hale getirdiler, eserleriyle gurur duyabilirler :(

Adam gibi Adam

31 Ağustos 2018 11:52
Lisansların çıkması için günlerdir uğraşanlar mı suçlu?Sen başkan ol diyerek , sırtını sıvazlayarak , arkandayız sözü verip de ortalıktan kaybolanlar mı? Borçların yoğun olduğu ve sorun çıkartan futbolcular hangi yönetime ait...Bu durum biraz manidar...Bu araştırılmalı...

TamEs

31 Ağustos 2018 11:41
Editör yorumum kimlere dokundu da yayımlamıyorsun.

Birileri de kefil olsun.

30 Ağustos 2018 21:58
İmza vermeyenler kimlermiş.Tekrar görüşün,anlaşın be kardeşim.Birileri de kefil olsun.

dost

31 Ağustos 2018 07:20
yediğin hurmalar gün gelir tırmalar hesabı zamanında yapılan hesapsızca harcamaları seçilmişlere atanmışlara vatandaşa ödetmeye kalkarsan olacağı buydu ne diyelim ALLAH kolaylık versin ama birkez olsunda suçu kendinizde araın

Manzara

30 Ağustos 2018 21:54
Yarın akşam şu manzarayı görmek istemiyoruz.Halil Ünal; Bütün uğraşlara rağmen lisansları çıkartmadık.Gece-gündüz çalıştık .Yalnız kaldık Şunları teşekkür ederiz şunlarda yardım etmeyenler ifşa ediyorum.Benden bu kadar eyvallah. (Az bi ihtimal, çok uğraştık lisansları çıkarttık.hedef şampiyonluk)

Sadi

30 Ağustos 2018 21:41
Kızıyoruz,sinirden deli oluyoruz.Neyse yarın ne olur bilinmez.

Bekleyelim

30 Ağustos 2018 21:17
Belki yarın çıkar.

R

30 Ağustos 2018 21:32
Emre Güral günahını vermez. Kulup kapanırsa da hiç para alamaz.Buda EsEs'in ayıbı olur.

Davut

30 Ağustos 2018 21:28
Çıkmaz tabi.Milletin EsEs'e güveni bitmiş.Yöneticiler bilmem kaçıncı kez söz verip ödememişlerdir.Şimdi Koskoca EsEs başkanı yalvarıyor. .Öyle anlaşılıyor ki bu kulup bu yönetim anlayışla ayakları üzerinde duramaz.Baş eğeceğimize ŞEREFİMİZLE ölelim başkan.

Nadir

30 Ağustos 2018 21:30
Hani para işi yüzde 80 tamamdı.Yalan haberdi anlaşılan.

Tekin

30 Ağustos 2018 21:11
Yönetin hep oyaladı.Onlarda tahmin ediyorlardı.

Turgay

31 Ağustos 2018 11:47
Bu sorun sadece bizim değil,Türk futbolunun sorunu. Yüzlerce milyon euroluk sektörü dernekler kanunu ile yöneticinin eline bırakıyorlar. Hesap soran yok,veren de yok. Acilen kanunla düzenlenmeli. Es Es özelinde ise,yıllardır kurumsallaşamayan,şirketleşemeyen,3,5 kerameti kendinden menkul adamın eline kalan klüp bu duruma düşer. Normaldir,kendi düşen de ağlamaz.

mustafa

31 Ağustos 2018 10:31
millete parayı sokaktan mı topluyor kardeşim. Neden versin adam Eskişehirsporun borçu için parasını. Yıllardı yönetimde olan artık fosilleşenler, bugüne kadar bu klubun adıyla kazandılar şimdi hiçbiri yok ortada. seçilmişler, atanmışlar yardım edecekmiş. Bir küçük şirketin bile kâr zarar dengesi, denetimi vs vardır. Koca klub bakkal gibi yönetilmiş. Hiç oynamadan ayağına top değmeden milyonlar alan topcular, takımı sahadan çekip puan sildiren yöneticiler. Bugünlerin temelini ozamandan attınız.

Vatandaş

31 Ağustos 2018 14:42
Konuşma metnini okuyorum, aklıma iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batırmak deyimi geliyor. Sanki bugünlerin sorumlusu alacaklılar. Yada suç işlemek istemeyen belediye başkanı. Hayret ediyorum. İşi bu noktaya kadar getirdik derken acaba neyi kasdediyorlar? :)

EsEs

31 Ağustos 2018 17:02
İkinci yalan dönemi başlar.4 ay sonra ara dönem hayali transferi yaparlar.

DURSUNALİ

31 Ağustos 2018 17:32
U21'LE DEVAM BİR KAÇ MAÇ SONRA TAŞ GİBİ TAKIM OLUR

Esesli

31 Ağustos 2018 12:23
Yavuz 15 senede memleket adam sıfatına döndü. Daha önce millet açından ölüyordu. Allahın koministi

berfogardaş

31 Ağustos 2018 09:26
bence lisansların çıkması yönetimsel bir başarıdır,şimdi birinci lige çıksak kupa alamıycaz,amaaaa üçüncü lige düşşek seneye orada şampiyon olabiliriz,şampiyonluğun üçüncü birinci ligi olmaz sonuçta bi şekilde şampiyon olmuşşun,ince hesaplar yani arkadaşlar aklı sıra üçüncü ligde şampiyon olmak için lisan çıkarmadılar yoksa eskişehir 15 trilyon bulamazmı,kasada bile en az 20,30 tirilyon para vardır.

ditroitpistıns

31 Ağustos 2018 10:15
bu duruma düşmenin tek sebebi belediyelerdir,çünkü o kadar kaynakları var ama eses e destek olmuyorlar,sanki babalarının parası herşeye kıla tüye yandaşa para harca esese gelince yok efendim,akıl vermeye gelince lafları bitmiyor ama,olmaz öle şey esese 5 er trilyon para vereceksin takım kurtulcak,belediye seçimleri yaklaştı bu arada