LEVENT ÜZÜMCÜ GENÇLERLE BULUŞACAK

23 Şubat 2020 16:31
LEVENT ÜZÜMCÜ GENÇLERLE BULUŞACAK

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete açtığı Gençlik Merkezi, Türkiye'nin önemli isimleri gençlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda üniversite eğitimini Eskişehir'de alan ünlü tiyatrocu Levent Üzümcü, gençlerle buluşmak için Eskişehir'e geliyor.

Modern merkez

2017 yılında gençlere ders çalışabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri modern bir merkez sunan Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Merkezi’nde verdiği ücretsiz hizmetler ve düzenlediği renkli etkinlikler ile gençleri bir araya getiriyor.

Söyleşi yapılacak

24 Şubat Pazartesi günü Haller Gençlik Merkezi'nde sanatçı Levent Üzümcü'nün gençlerle buluşacağını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Üzümcü'nün 'Tiyatro ve Toplum' konusunda gençlerle söyleşi gerçekleştireceğini ifade ettiler.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (7)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Metehan

23 Şubat 2020 23:42
Bu şahıs için yorum yapmak istemiyordum ama gideceği ya da davet edilecekleri yerler belli. Ideolojik söyleşi olmaz umarım...

bugra

29 Şubat 2020 07:56
Aşırı ulusalcı solcu.normal Dsp patentli Chpliler bile hazetmez bu adamı:)ki Eskişehir halkı bu aslında.

Eses

24 Şubat 2020 17:23
Levent Üzümcü niye çağrıldı diyenler. Siz ne isterdiniz? Dindar görünümlü tecavüzcü, çocuk porograficileri mi çağırsalardı?

ATİLLA

23 Şubat 2020 23:42
Herhalde bizden aldıkları fahiş su paralarıyla gençleri çopulcu yapmak istiyorlar.Bu oyuncunun özelliği nedir, gençlere ne verebilirki? Birkezde hayırlı bir iş yapın.Öve öve bitiremedikleri gençlik merkezlerini ne amaçla kullandıklarını görüyoruz.

Ali Yılmaz

24 Şubat 2020 18:22
Bu adamın ne sıfatı var acaba? Ne meziyeti var ki milletin önüne çıkacak? Maksat bu kişiye maddi kaynak aktarmak mı? Kaç para alacak bu söyleşi için? Bedavaya gelmez bedavaya konuşmaz! İdeolojik bir söyleşi olacağı % yüzmilyon. Milletin hayrına değil bu işler.

ahmet

24 Şubat 2020 10:11
Kim bu levent üzümcü, hangi filmlerde veya tv dizilerinde oynamış! kariyeri ne? ne anlatacak gençlere, tecrübesi ne?

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma