paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

KÜTAHYA'NIN ATIĞINI ESKİŞEHİR TEMİZLİYOR

11 Ekim 2018 16:49
KÜTAHYA'NIN ATIĞINI  ESKİŞEHİR TEMİZLİYOR

Büyükşehir Belediyesi tarafından Porsuk Islah Projesi sırasında Kütahya’dan gelen her türlü katı atığın kent merkezine girişini engellemek amacıyla yapılan kum tutma yapılarında temizlik başlatıldı.

Islah projesi

Porsuk Islah Projesi sırasında Kütahya’dan gelen katı atık ve çamurun tutulması amacıyla yapılan kum tutucuların dolması sebebiyle çalışma başlatan ekipler, Nuri Bey Çiftliği olarak bilinen alanda rutin temizlik işlemlerini hızla sürdürüyor.

Yatak temizliği

Kış döneminde yağışlar sebebiyle Porsuk yatağındaki su seviyesinin yükselebileceğinin göz önüne alındığını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, kum tutma yapılarının bulunduğu alanda yatak temizliğinin bu yüzden kaçınılmaz olduğunu ifade ettiler.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

11 Ekim 2018 21:52
Yapacak bir şey yok, doğaya insandan daha fazla zarar veren başka bir canlı türü daha yok.

........

12 Ekim 2018 08:38
Bu haberi yapan yada bilgiyi veren ya hiç bir şey bilmiyor yada olayı çarpıtıyor. Kütahya'dan gelen bütün katı atıklar Porsuk barajında kalıyor. Porsuk barajından bir gram bile katı atık gelmiyor. Temizlenen katı atıklar Porsuk Barajı'ndan sonra Porsuğa dökülen derelerden, köylerden ve Eskişehir'in sokaklarından Porsuk Çay'ına karışan atıklardır.

Nasrettin Hoca

12 Ekim 2018 09:36
Devlet bakıyor, onyıllardan beri kangren gibi Porsuk'un kirlenmesi devam ediyor. Zafer Havaalanı'na harcanan paranın 10'da biriyle bu iş çözülürdü. Nerede o basiretli yöneticiler? Hep tiyatro hep masal...

Burhan

13 Ekim 2018 10:05
Böyle başlıkmı olur.kütahyanın suyunuda biz kullanıyoruz.porsuk nerden doğup geliyor

tiyatro

12 Ekim 2018 11:55
porsuk çayının kenarlarından suyla gelen kum toprak mil balçık burda toplanıyor , doğal bir şey , burası 10senede ,seçimden seçime değil - her sene temizlenmesi lazım .

Serdar

11 Ekim 2018 21:08
İktidar vekillerimiz sağolsun çok çalışıyor

dövlet nerede

12 Ekim 2018 12:16
yıllar yılı hep o kütahya yı suçladık , ne yaptıysa ne olduysa o kütahya yaptı bizim suçumuz yok dedik , bizim belediyeler in masalları tiyatrolarıyla ile büyüdük .

İrfan

11 Ekim 2018 19:27
Buram buram reklam kokuyor.

Eskişehirli

12 Ekim 2018 10:47
Söyleyin Kütahya belediyesi temizler, zaten caddelerimizi de TCDD yapıyor.
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
 Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada yargılanan 8 sanıktan 7'si 2 yıl 1 ay ile 6 yıl 10 ay 15 gün arasında değişen hapis cezasına çarptırıldı.
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
Büyükşehir Belediyesi sütün, toplumun her kesimi tarafından tüketilebilmesi için planlanan Halk Süt Projesi 17 Aralık Pazartesi günü başlıyor.
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, protokol, şehrimizdeki ve çevre illerdeki kurum ile kuruluşların temsilcilerinin katıldığı muhteşem törenle hizmete sunuldu.
FETÖ OPERASYONU
FETÖ OPERASYONU
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik Eskişehir'de düzenlenen operasyon 1'i kadın 6 şüpheli gözaltına alındı. 
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
Önceki gün canlı kanatlı hayvan pazarında çıkan silahlı kavganın şok detayları ortaya çıktı. İki taraf arasında husumet olduğu öğrenilen silahlı kavgada 13 yaşındaki bir çocuğun başından vurularak ağır yaralandığı ortaya çıktı.
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
Eskişehir Kent Konseyi, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şehrin belirli noktalarına yerleştirdi.
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Gençlik Merkezi’nde 16 ayrı branşta açılan atölyeye katılan 440 öğrencinin velisi ile bir araya geldi.
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.
FACİADAN DÖNÜLDÜ
FACİADAN DÖNÜLDÜ
Çevre yolu üzerinde seyir halinde olan şehir içi toplu taşımada kullanılan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste yangın çıktı. Otobüste yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.