KURT'TAN ESKİŞEHİRSPOR'A ZİYARET

10 Nisan 2018 16:41
KURT'TAN ESKİŞEHİRSPOR'A ZİYARET

Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt, Eskişehirspor Kulübü'ne ziyarette bulundu

. Başkan Halil Ünal, Başkan Vekili ve Basın Sözcü Erdal Şahbaz, İdari Asbaşkanı Altan Begiter, Sportif Direktör İzzet Erdoğan, Teknik Direktör Yılmaz Vural ve Divan Kurulu Başkanı Aydın Begiter’in hazır bulunduğu ziyarette, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde Kulüp Başkanı Halil Ünal ile biraraya gelen Kurt, Eskişehirspor'a Samsunspor maçında başarı dileklerinde bulunarak, “Pazar günü oynayacağımız, Samsunspor maçından şehir olarak beklentilerinin galibiyet olduğunu belirterek, bu zorlu süreci hep beraber aşacağız.” ifadesinde bulundu.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Şen EsEs liler

10 Nisan 2018 17:55
Yüzler güldüğüne göre herşey yolunda demek,ligden düşme korkusu yok içlerinde.İnşallah sezon sonunda da hepimizin yüzü güler,hadi hayırlısı.

Rfk

11 Nisan 2018 07:31
Ofeudu nerede kardeşim.Bu maçta oynamayacaksa hangi maçta oynayacak.

ZAFER HOCA

11 Nisan 2018 11:02
Yüzler gülüyor ama neden? Biz neden Eskişehirsporumuz için gülemiyoruz? Hiç mi hiç yakışık almamış böyle gülmek Lütfen sonuç?

Nafiz Arısoy

11 Nisan 2018 09:42
Fotoğraf karesine bakıldığında Şampiyonluğu garantileyen bir görüntü var. Oysa ki takım küme düşmeye en güçlü aday görünümünde .....Yılmaz Vural 5 maçta 5 demişti. KOrkarım bunu söylerken biz hep galibiyet olarak düşünmüştük. Acaba o, bunu mağlubiyet ve dolayısıyla küme düşme olarak söylemiş olmasın......Bu satırları içim kan ağlayarak yazıyorum....Bizleri utandırın, takımı şahlandırın.....biz de söylediğimiz sözler nedeniyle " özür " dileyelim. Yeter ki takımımız başarılı olsun....

esesimiz

11 Nisan 2018 20:36
acınacak halimize gülüşüyorlar.vah eses im vah

özesesli

10 Nisan 2018 18:25
geçen yıl es es i ziyaret etmeseydi denizli penaltı çalıştırır süper liğ de koştururduk şimdi yılmaz vuralı meşgul ediyo küme düştük vesselam

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama