KURS ÖVGÜSÜ

Son Güncelleme : 30 Kasım 2018 17:11
KURS ÖVGÜSÜ

Türk modasının önemli isimlerinden Hakan Akkaya, Odunpazarı’nda bulunan Büyükşehir Belediyesi Turistlik El Sanatları Merkezi’ni ziyaret ederek ESMEK kursiyerleri ile bir araya geldi.

Bilgi aldı

5 farklı merkezde eğitimlere aralıksız olarak devam eden ESMEK, önemli bir modacıyı ağırladı. Sunucu ve modacı Hakan Akkaya, Odunpazarı’nda bulunan Turistlik El Sanatları Merkezi’nde ESMEK kursiyerlerini ziyaret etti. Deri çanta yapımı, eskileri yenileme, dikiş nakış, oyuncak bebek yapımı ve taş boyama kurslarında kadınlarla birlikte çalışmalara katılan Akkaya, ESMEK hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Örnek olsun

Merkez içerisinde bulunan ve kadınların ürünlerinin satışını yaptığı mağazadan alışveriş yapan Akkaya “Eskişehir her geldiğimde beni şaşırtmaya devam ediyor. ESMEK çatısı altında yılda 20 bine yakın kişinin eğitim alması ve ürettiği eserleri satarak geçim sağlaması mükemmel. Kadınların ürettikleri karşısında bir yandan şaşırırken bir yandan büyük mutluluk duydum. Vizyon sahibi, örnek bir belediye başkanının neler yapabildiğinin en güzel örneklerinden biri Eskişehir” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle