KUPAYI REKTÖR GÜNDOĞAN'A VERDİLER

Son Güncelleme : 08 Eylül 2017 13:09
KUPAYI REKTÖR GÜNDOĞAN'A VERDİLER

Anadolu Üniversitesi Hidrojenli Araç Projesi Aracı (HİDROANA) ile TÜBİTAK Efficiency Challenge 2017 yarışında "Hidrojen Şehir" konseptinde "Performans Alanı"nda Türkiye 2’nciliği elde eden Hidroana ekibi Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan’ı makamında ziyaretti.

 
Rektörlük Ofis’te 7 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette Hidroana ekibinin yanı sıra ekibin Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. İrfan Töre de yer aldı. Ziyarette Rektör Gündoğan, elde ettikleri başarılardan dolayı ekibi tebrik ederken yarışın hazırlık sürecine ve bundan sonraki hedeflere ilişkin ekiple bilgi alışverişinde bulundu.
“Öğrencilerimizin başarılarından mutluluk duyuyoruz”
Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan, ekibin elde ettiği başarıya ilişkin görüşlerini ise şu şekilde dile getirdi: “Hidroana geçtiğimiz ay içerisinde çok önemli bir başarı elde etti ve Türkiye 2’ncisi oldu. Biz öğrencilerimizin bu tür faaliyetlerdeki başarılarından gerçekten mutluluk duyuyoruz. Hidroana ekibinin yanı sıra Sunanatolia ve İnsansız Hava Aracı ekiplerimizi de Üniversitemize araştırma projeleri ile katkıda bulunabilmeleri için destekliyoruz. Bundan sonrası için de desteğimiz devam edecek. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum.”

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir'deki sendika, oda ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
CHP Parti Meclis Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, “Öğretmenlerin meslek yasasını oluşturmadan, yaşam koşullarını sağlıklı hale getirmeden onların bu özel gününü kutlayan iktidarı samimi bulmuyorum” dedi.
KOMİK SAVUNMA
KOMİK SAVUNMA
Eskişehir'de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklu olarak yargılanan sanık "Ben kalp ve şeker hastasıyım, tedavi olmak amacıyla kullanıyordum" şeklinde ilginç bir savunma yaptı.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından çocuklar için umuma açık yerlerin denetlendiği uygulamada, bıçak, tabanca ve dal sigaralar ele geçirildi.
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Kamer Ali Durur, Malatya’da Alevi vatandaşların evlerine kırmızı boya ile çarpı işareti yapılması ile ilgili konuştu.
Öğretmenler Parkı açılıyor
Öğretmenler Parkı açılıyor
Odunpazarı Belediyesi’nin öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olan ‘Öğretmenler Parkı açılıyor.
ESKİŞEHİR'E GÜNÜ BİRLİK TEDAVİYE GELİNİYOR
61 MİLYON HAYALİ
61 MİLYON HAYALİ
Milli Piyango İdaresi’nin 61 Milyon TL olarak belirlenen yılbaşı ikramiyesini açıklamasının ardından vatandaşları büyük ikramiye heyecanı sardı.
FETÖ'CÜ ÖĞRETMENLERE 65 YIL HAPİS
FETÖ'CÜ ÖĞRETMENLERE 65 YIL HAPİS
Eskişehir’de Fetullahçı terör örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında yargılanan sanıklara çeşitli hapis cezaları verildi.