KUPAYI REKTÖR GÜNDOĞAN'A VERDİLER

Son Güncelleme : 08 Eylül 2017 13:09
KUPAYI REKTÖR GÜNDOĞAN'A VERDİLER

Anadolu Üniversitesi Hidrojenli Araç Projesi Aracı (HİDROANA) ile TÜBİTAK Efficiency Challenge 2017 yarışında "Hidrojen Şehir" konseptinde "Performans Alanı"nda Türkiye 2’nciliği elde eden Hidroana ekibi Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan’ı makamında ziyaretti.

 
Rektörlük Ofis’te 7 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette Hidroana ekibinin yanı sıra ekibin Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. İrfan Töre de yer aldı. Ziyarette Rektör Gündoğan, elde ettikleri başarılardan dolayı ekibi tebrik ederken yarışın hazırlık sürecine ve bundan sonraki hedeflere ilişkin ekiple bilgi alışverişinde bulundu.
“Öğrencilerimizin başarılarından mutluluk duyuyoruz”
Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan, ekibin elde ettiği başarıya ilişkin görüşlerini ise şu şekilde dile getirdi: “Hidroana geçtiğimiz ay içerisinde çok önemli bir başarı elde etti ve Türkiye 2’ncisi oldu. Biz öğrencilerimizin bu tür faaliyetlerdeki başarılarından gerçekten mutluluk duyuyoruz. Hidroana ekibinin yanı sıra Sunanatolia ve İnsansız Hava Aracı ekiplerimizi de Üniversitemize araştırma projeleri ile katkıda bulunabilmeleri için destekliyoruz. Bundan sonrası için de desteğimiz devam edecek. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum.”

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'DE FETÖ DAVASI
ESKİŞEHİR'DE FETÖ DAVASI
Eskişehir’de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) ilişkin soruşturma kapsamında haklarında dava açılan 3'ü tutuklu toplam 7 sanığın yargılanmasına devam edildi. 
ÇED RAPORUNA İTİRAZ SÜRESİ BAŞLADI
ÇED RAPORUNA İTİRAZ SÜRESİ BAŞLADI
Eskişehir'e kurulması planlanan termik santralin nihai ÇED raporu yayımlandı
ÇALDILAR SATTILAR YAKALANDILAR
ÇALDILAR SATTILAR YAKALANDILAR
Eskişehir'de 50 bin lira değerinde içki ve sigaraları çalan 5 kişiden 3'ü yakalandı. 
HOBİ BAHÇELERİ İÇİN  KURA ÇEKİMİ YAPILACAK
HOBİ BAHÇELERİ İÇİN KURA ÇEKİMİ YAPILACAK
Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün en çok rağbet gören çalışmalarından biri de hobi bahçeleri oldu.
ŞANTİYEYİ HIRSIZLARDAN KORUDU
ŞANTİYEYİ HIRSIZLARDAN KORUDU
Eskişehir'de şantiye içerisinde bağlı Kamber isimli Anadolu Çoban Köpeği'nin hırsızlara karşı verdiği mücadele güvenlik kamerasına yansıdı. 
LÖSEV KAMPÜSTE
LÖSEV KAMPÜSTE
Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi son sınıf öğrencileri, “LÖSEV Kampüste” projesi kapsamında, Eskişehir Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı’nı (LÖSEV) ağırladı. 
FİGEN KAHYA ANA KADEMEDE
FİGEN KAHYA ANA KADEMEDE
Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse’nin seçilmesinin ardından listesinde bulunan Figen Kahya, Merkez Yürütme Kurulunda (MYK) yer aldı. 
 BANKA NAKİL  ARACINI SOYDULAR
BANKA NAKİL ARACINI SOYDULAR
Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bir bankanın para nakil aracını soydukları ileri sürülen 2 şüpheli Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde yakalandı.
 BÜYÜKERŞEN VE ATAÇ'A  'GÖNÜL' ÖDÜLÜ
BÜYÜKERŞEN VE ATAÇ'A 'GÖNÜL' ÖDÜLÜ
Türkiye Yardım Sevenler Derneği, Ankara’da düzenlediği törenle 90. Yıl Anısına Gönül Ödülleri’ni verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ‘Gönül Ödülü’ne layık görüldü.