KUPAYI REKTÖR GÜNDOĞAN'A VERDİLER

Son Güncelleme : 08 Eylül 2017 13:09
KUPAYI REKTÖR GÜNDOĞAN'A VERDİLER

Anadolu Üniversitesi Hidrojenli Araç Projesi Aracı (HİDROANA) ile TÜBİTAK Efficiency Challenge 2017 yarışında "Hidrojen Şehir" konseptinde "Performans Alanı"nda Türkiye 2’nciliği elde eden Hidroana ekibi Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan’ı makamında ziyaretti.

 
Rektörlük Ofis’te 7 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette Hidroana ekibinin yanı sıra ekibin Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. İrfan Töre de yer aldı. Ziyarette Rektör Gündoğan, elde ettikleri başarılardan dolayı ekibi tebrik ederken yarışın hazırlık sürecine ve bundan sonraki hedeflere ilişkin ekiple bilgi alışverişinde bulundu.
“Öğrencilerimizin başarılarından mutluluk duyuyoruz”
Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan, ekibin elde ettiği başarıya ilişkin görüşlerini ise şu şekilde dile getirdi: “Hidroana geçtiğimiz ay içerisinde çok önemli bir başarı elde etti ve Türkiye 2’ncisi oldu. Biz öğrencilerimizin bu tür faaliyetlerdeki başarılarından gerçekten mutluluk duyuyoruz. Hidroana ekibinin yanı sıra Sunanatolia ve İnsansız Hava Aracı ekiplerimizi de Üniversitemize araştırma projeleri ile katkıda bulunabilmeleri için destekliyoruz. Bundan sonrası için de desteğimiz devam edecek. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum.”

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

MEKE'YE YARDIMELİ UZANDI
MEKE'YE YARDIMELİ UZANDI
Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, araç çarpması sonucu yaralanan Meke’ye yardım eli uzattı.
ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
Vali Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, Afrin'de şehit düşen Piyade Binbaşı Mithat Dunca’nın ailesini ziyaret etti.
İNCE'YE DESTEK SÜRÜYOR
İNCE'YE DESTEK SÜRÜYOR
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destekte bulundu.
ANLAMLI ZİYARET
ANLAMLI ZİYARET
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Safiye Gönül Bayar Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti. Yaşlılarla sohbet eden Çakırözer, oyunlara da eşlik etti.
SUÇA ORTAK OLMAYACAĞIZ
SUÇA ORTAK OLMAYACAĞIZ
Odunpazarı Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Kolaylaştırıcısı İlknur Küçükoğlu, Sapanca'da patileri ve kuyruğu kesilerek yavru köpeğin öldürülmesiyle ilgili açıklama yaptı.
MİNİK CANLARA GÖZÜ GİBİ BAKIYOR
MİNİK CANLARA GÖZÜ GİBİ BAKIYOR
Sokakta gördüğü enfeksiyonlu yavru kedilerin bakımıyla ilgilenen Egemen Karataş, kedilere gözü gibi bakıyor.
GENÇLİK MERKEZLERİNDE KAYITLAR BAŞLIYOR
GENÇLİK MERKEZLERİNDE KAYITLAR BAŞLIYOR
Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri Yaz Dönemi Kursları için kayıtlar yarın 18.00'de sosyal medya üzerinden yayınlanacak başvuru linkleri üzerinden yapılacak.
ESOGÜ'YE ASALETEN  REKTÖR ATANDI
ESOGÜ'YE ASALETEN REKTÖR ATANDI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 üniversiteye rektörler atadı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğünde vekaleten bulunan Kemal Şenocak görevine asaleten atandı.
ON BİNLERCE ÇİÇEK DAĞITILDI
ON BİNLERCE ÇİÇEK DAĞITILDI
Büyükşehir Belediyesi Ramazan Bayramı nedeniyle arife günü mezarlıklara ziyarete gelen Eskişehirlilere yakınlarının kabirlerine dikmeleri için on binlerce çiçek dağıttı.