KUPA KALDIRMAK İSTERİM

02 Ocak 2019 09:13
KUPA KALDIRMAK İSTERİM

Mehmet Feyzi Yıldırım mevcut Eskişehirspor kadrosunun en eski futbolcusu konumunda. İlk yarıda toplam 4 gol atan Mehmet Feyzi, “ Bu forma kutsaldır. Bu liglere layık değiliz. Sahip çıkılırsa özlenen yerlere çıkılır.” dedi.

SÖYLEŞİ: Ali İhsan Sarıçoban

MEHMET FEYZİ'DEN MESAJLAR

Eskişehirspor'un en eski futbolcusu olan 1996 doğumlu Mehmet Feyzi Yıldırım, yeni yılın ilk mesajını Sakarya okurlarıyla paylaştı. 2018'nin acısıyla tatlısıyla geride kaldığını vurgulayan Mehmet Feyzi, “ Her gün yeni bir umut demektir. 2019 yılının insanlığa, camiamıza başarı ve sağlıklar getirsin. En büyük hayalim siyah kırmızılı forma altında kupa kaldırmaktır. Belki kısa zamanda zor gözüküyor ama hedefi büyük tutmakta gerekiyor. ” dedi.

HER YAŞTA OYNADI

Mehmet Feyzi, Eskişehirspor'un her yaş grubunda ter döken bir isim. 14,15,16,17, 18, 19 ve U21 takımlarında da ter döken başarılı futbolcu siyah kırmızılı formayla 200'e yakın resmi maçta görev yaptı. En önemli başarısını ise 18 Mayıs 2012'de Antalya'da U16 Türkiye şampiyonasında elde etti. Türkiye ikincisi olan kadroda yer alan Mehmet kiralık olarak görev yaptığı Afjet Afyonspor'da da, 2016-2017 sezonunda 3. lig şampiyonluğu yaşadı.

ESKİŞEHİRSPOR'DA BÜYÜDÜM

GELDİĞİMDE 12 YAŞINDAYDIM

Eskişehirspor'a 2009 şubat ayında Çiftelerspor'dan geldim. O dönemde Alper Potuk ağabey Çiftelerspor'dan Es Es'e imza atarken bende törende hazır bulundum. 12 yaşında tesislerde kalmaya başladım. Siyah kırmızılı takımın her yaş grubunda oynadım.”

 

BU FORMA KUTSALDIR

Genç futbolcu Siyah kırmızılı formayı A takımda ilk kez 8 Mayıs 2015'de giymiş. 4-1 biten Kasımpaşa maçında oynayan Mehmet Feyzi ilk hazırlık maçını A takımla birlikte fotoğrafda bulunan isimlerle K. Karabükspor'a oynamış.

KENTİMİ SEVİYORUM

Bir tarafı Emirdağ, diğer tarafı Çifteler ilçesi olan Mehmet Feyzi, Eskişehir'de yaşamaktan hayli mutlu. Feyzi, “ Eskişehir her yönüyle güzel bir kent. Boş vakitlerimde sinemaya gidiyor, kentin tarihsel yerlerini geziyoruz. Misafirlerimizde geldikleri zaman burada sıkılmıyorlar.” diyor.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle