KUMPAS VAR BİRİLERİ ORGANİZE ETTİ

20 Nisan 2018 17:01
KUMPAS VAR BİRİLERİ ORGANİZE ETTİ

Gazetecilere açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, olaylı Fenerbahçe-Beşiktaş maçı için "Bu futbol terörürün ötesinde bir kumpas da var. Tribünlerdeki terörü birileri organize etti" dedi.

Bu konu bizi üzdü ciddi manada. İstanbul’a indiğim anda buna şahit oldum. Bu futbol teröründen öte bir şey. Burada açık konuşam lazım burada bir kumpas da var. Dikkat ettiyseniz olay hep korner köşelerinde oldu. Dört korner köşesinde bunlar oldu. Tribünlerdeki terörü birileri organize etti. Bu kendiliğinden olan bir şey değil. Maç gayet güzel gidiyor. Quaresma kornerini atacak; yok çakmakmış şuymuş buymuş atılıyor. Böyle bir şey olamaz. 

"ŞENOL HOCA'YA YAPILAN AFFEDİLECEK BİR ŞEY DEĞİL"

Bakıyorsunuz Şenol Hoca’nın başına gelen olay. Bunlar kabul edilebilir şeyler değil. Keşke Tolga da orada bir yanlışın içine girmeseydi. Şenol Hoca’ya yapılan affedilecek bir şey değil. Ben Şenol Hoca’yı, Fikret Başkanı, Aziz Başkanı aradım görüştüm. TFF bakalım neler çıkaracak. Biz de Spor Bakanlığımızla üzerine gideceğiz. En çok üzüldüğüm şey de şu; tribünlerde hanımlarımızın, kızlarımızı gitmesini isteyişimizin amacı neydi? Fair Play’i sağlamaktı. Olay ama neredeyse tam tersine döndü. Bu katlanılır yenilir yutulur bir şey değil.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

1453

22 Nisan 2018 07:43
Fenere olunca kumpas yazık yazık , sanki tek Şenol GÜNEŞ' in kafasını yardıkları yerde olaylar oldu adamlar her köşe vuruşunda ve her köşede çakmak ,bozuk para, anahtar ne bulursa attılar fenerin acınacak haline başka yapabilecek bişeyleri yoktu çünkü ezildikleri için , ilk maçta da top oynamaya gelmedikleri belliydi zaten eee yanlarında bir de fenerasyon ve hakemleri olunca ne de olsa bi şey olmaz diyolardı da Şenol GÜNEŞ'in kafasını yarıp hastaneye kaldırılacağını ve maçın tatil edileceğini hesap edemediler . İlahi adalet işte bakalım topu fenerasyonun kucağına attılar bakalım nasıl bi kumpas çıkaracaklar !!!

akkirimanlı

20 Nisan 2018 23:05
elbette bu organize bir iş. T.F.Fedarasyonu organizatör olarak ,tarihi ve saati belirlenmiş maça kalabalıkları stada alarak spor yapılacağını sandı.Ama ümüğüne kadar strese gömülmüş spor severlerin atalarını hatırlayabileceğini düşünmemiş .Bunun dışında bi çapanoğlu aramak hastalıktır.