KULÜP BAŞKANLARI SENEGALLİ'NİN PEŞİNDE

27 Aralık 2015 13:18
KULÜP BAŞKANLARI SENEGALLİ'NİN PEŞİNDE

3 yıl önce Eskişehir'e gelip yerleşen ve geçimini kemer saat satarak sağlayan Senegalli Maliki Thioub'un peşini kulüp başkanları bırakmıyor. Yaşadıklarını Sakarya Mizah Ekibi'ne anlatan Senegalli, zor günler geçirdiğini söyledi.

Kendisine psikolojik baskı yapıldığını ve futbolcu olması için zorlandığını söyleyen Maliki, " Geçimimi kemer ve saat satarak sağlıyorum. Gözümde başka bir şey yok. Ancak takım başkanları beni futbolcu yapmak için sürekli peşimde dolaşıyorlar. Evimin kapısında yatan başkan bile var. Daha önce de Türkiye'de Senegalli futbolcular oynamış. Ancak ben futbolun f'sinden anlamam. Bu inat niye bir türlü anlayamadım" dedi.

Futbol kulüpleri hakkında araştırma yaptığını da söyleyen Senegalli, " Özellikle bir takımın başkanı beni almak için sürekli ısrar ediyor. Araştırdım ki daha kendi futbolcularının parasını ödeyememiş. Bir çok futbolcuyu elinden kaçırmış. Şimdi gözünü bana dikmiş. Ben kemer ve saat satarak daha çok para kazanıyorum. Futbolculara ödenen para da neymiş" diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor. 
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi.