KULÜP BAŞKANLARI SENEGALLİ'NİN PEŞİNDE

27 Aralık 2015 13:18
KULÜP BAŞKANLARI SENEGALLİ'NİN PEŞİNDE

3 yıl önce Eskişehir'e gelip yerleşen ve geçimini kemer saat satarak sağlayan Senegalli Maliki Thioub'un peşini kulüp başkanları bırakmıyor. Yaşadıklarını Sakarya Mizah Ekibi'ne anlatan Senegalli, zor günler geçirdiğini söyledi.

Kendisine psikolojik baskı yapıldığını ve futbolcu olması için zorlandığını söyleyen Maliki, " Geçimimi kemer ve saat satarak sağlıyorum. Gözümde başka bir şey yok. Ancak takım başkanları beni futbolcu yapmak için sürekli peşimde dolaşıyorlar. Evimin kapısında yatan başkan bile var. Daha önce de Türkiye'de Senegalli futbolcular oynamış. Ancak ben futbolun f'sinden anlamam. Bu inat niye bir türlü anlayamadım" dedi.

Futbol kulüpleri hakkında araştırma yaptığını da söyleyen Senegalli, " Özellikle bir takımın başkanı beni almak için sürekli ısrar ediyor. Araştırdım ki daha kendi futbolcularının parasını ödeyememiş. Bir çok futbolcuyu elinden kaçırmış. Şimdi gözünü bana dikmiş. Ben kemer ve saat satarak daha çok para kazanıyorum. Futbolculara ödenen para da neymiş" diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

YABAN HAYVANLARI UNUTULMADI
YABAN HAYVANLARI UNUTULMADI
Eskişehir’de zorlu kış şartlarında yaşam mücadelesi veren hayvanlar için Kırka mahallesindeki belirli bölgelere yem bırakıldı. 
ESKİŞEHİR EN GÜVENLİ ŞEHİR OLDU
ESKİŞEHİR EN GÜVENLİ ŞEHİR OLDU
Dünya üzerinde hangi ülkelerin ne kadar güvenli olduğu belli olurken, Türkiye 59,62’lik güven endeksiyle 49’uncu sırada yer aldı. Eskişehir ise yine Türkiye'nin en güvenli şehri olarak belirlendi.
PORSUK ÇAYI'NDA HAREKETLİ DAKİKALAR
PORSUK ÇAYI'NDA HAREKETLİ DAKİKALAR
Eskişehir'de, Porsuk Çayı'na düştüğü iddia edilen şahıs için polis ve itfaiye ekipleri adeta seferber oldu. Eskişehir İtfaiyesi dalgıç ekipleri soğuk havaya rağmen uzun süre suya düştüğü ihbarı yapılan şahsı bulmak için arama kurtarma çalışmaları yaptı. 
TRAFİKTE ŞOK GÖRÜNTÜ
TRAFİKTE ŞOK GÖRÜNTÜ
Hatboyu Caddesinde dün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.
AKIL ALMAZ SAVUNMA
AKIL ALMAZ SAVUNMA
Eskişehir'de, SIM kartın çalışmaması nedeniyle çıkan kavgada bir kişiyi bıçakla öldürdükleri iddia edilen sanıkların davasında yapılan savunma adeta ‘pes’ dedirtti.
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
Birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, İl Başkanı Abdülkadir Adar ve parti yöneticileri ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir'in huzur kenti olduğunu söyledi.
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, MHP’nin Odunpazarı’ndaki temsilcileri ile bir araya geldi. Doğan “Cumhur İttifakı’nın ortak adayıyım” dedi.
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nu ziyaret etti.