KULÜP BAŞKANLARI SENEGALLİ'NİN PEŞİNDE

27 Aralık 2015 13:18
KULÜP BAŞKANLARI SENEGALLİ'NİN PEŞİNDE

3 yıl önce Eskişehir'e gelip yerleşen ve geçimini kemer saat satarak sağlayan Senegalli Maliki Thioub'un peşini kulüp başkanları bırakmıyor. Yaşadıklarını Sakarya Mizah Ekibi'ne anlatan Senegalli, zor günler geçirdiğini söyledi.

Kendisine psikolojik baskı yapıldığını ve futbolcu olması için zorlandığını söyleyen Maliki, " Geçimimi kemer ve saat satarak sağlıyorum. Gözümde başka bir şey yok. Ancak takım başkanları beni futbolcu yapmak için sürekli peşimde dolaşıyorlar. Evimin kapısında yatan başkan bile var. Daha önce de Türkiye'de Senegalli futbolcular oynamış. Ancak ben futbolun f'sinden anlamam. Bu inat niye bir türlü anlayamadım" dedi.

Futbol kulüpleri hakkında araştırma yaptığını da söyleyen Senegalli, " Özellikle bir takımın başkanı beni almak için sürekli ısrar ediyor. Araştırdım ki daha kendi futbolcularının parasını ödeyememiş. Bir çok futbolcuyu elinden kaçırmış. Şimdi gözünü bana dikmiş. Ben kemer ve saat satarak daha çok para kazanıyorum. Futbolculara ödenen para da neymiş" diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.