KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI SUÇÜSTÜ YAKALANDI

18 Ekim 2018 17:09
KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI  SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Eskişehir'de bir ahıra küçükbaş hayvanları çalmak için giren İ.G. isimli şahıs, jandarma ekiplerince suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, Alpu ilçesinin Büğdüz Mahallesi'nde S.A. isimli şahsa ait olan bir ahırda meydana geldi. Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen çalışmalar neticesinde, S.A.'nın ahırına küçükbaş hayvanlarını çalmak üzere giden İ.G. isimli şahıs, olay yerinde kurulmuş olan kameralardan tespit edilerek suçüstü yakalandı. İ.G. adli makamlara sevk edilmek üzere gözaltına alındı.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mehmet

19 Ekim 2018 10:23
Küçük veya büyükbaş hayvan hırsızları, hayvanlarını çaldıkları ailenin hayatını da bitirdiklerinin farkında değil. O kişiler en az bir yıl hayvanın doğumuyla, kuzusunu büyütmekle,sabah erkenden kalkıp gütmesiyle uğraşıyor. Verilen emekler saymakla bitmez. Bu hırsızları eli ayağı tutmayıncaya kadar hapislerde tutulması lazım. Hayvanları besleyenlerin korunup kollanması lazım.

tatar

19 Ekim 2018 08:17
kardeşim kesin kolunu gitsin adalet yok bu ülkede yokk şimdi adli kontrol şartı ile salıverirsiniz

Savunması ne acaba

19 Ekim 2018 09:22
Savunması ne acaba.? neyimi kaybettim de burda arıyordum ya da beyaz bir ışık gordüm beni buraya çekti yada be uyurgezer im buraya nasıl geldiğimi bilmiyorum ya da yeter ulan işler kesat gidiyordu norç alıp sonra elim rahatlayınca geri verecektim olabilir

Eses

20 Ekim 2018 20:22
Ya maliyeye ne diyeceksiniz? On tane koyunun 4 tanesinin parasını her yıl bana vereceksin diyor? Öbür tarafta altın alıp satan adam asgari ücretli kadar gelir vergisi öder. Maaşlıysan bir maaşı alırken sırtına binerler, bir de harcarken (kdv, ötv, damga vergisi, iletişim vergisi, trt payı, güç bedeli, kayıp kaçak bedeli, v.s.).