KRİZLERİ ÇÖZÜYORUZ

Son Güncelleme : 20 Temmuz 2019 09:07
KRİZLERİ ÇÖZÜYORUZ

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Osman Taş, Krizleri yavaş yavaş çözdüklerini ve hepsini bir anda çözme gibi bir güçlerinin olmadığını söyledi.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Osman Taş, çıktığı yerel bir televizyon programında, Krizleri yavaş yavaş çözdüklerini ve hepsini bir anda çözme güçlerinin olmadığını dile getiredi. Başkan Osman Taş'ın ifadeleri özetle şöyle: “Takımımız Polonya kampını noktaladı. Şimdi ise Afyon’da ikinci kamp etabını sürdürüyor. Berkay Dabanlı son olarak kampa katılan futbolcumuz oldu. 3 tane eksiğimiz var. Bunlarda en kısa zamanda aramıza katılacak. Krizleri yavaş yavaş çözüyoruz. Hepsini bir anda çözme gücümüz yok. İnşallah Emre Güral ve Marko Milinkovic önümüzdeki sezon Eskişehirspor forması giyecek. Hakan Aslantaş da görüşüyoruz. Maddi sıkıntı var bunu çözmeye çalışıyoruz.

MEHMET ÖZCAN AÇIKLAMASI

Mehmet Özcan’ın taksitle satılma haberleri doğru değil. Böyle ufak ücretlere oyuncumuzu vermeyi düşünmüyoruz. Bu haberler oyuncumuzu kötü etkiliyor. Oyuncunun değeri verilir, eğer oyuncu da takımdan ayrılmak isterse transfer gerçekleşir. Şuana kadar bize iletilen bir teklif yok. Resmi bir teklif yok. Zaten bir resmi teklif yapılırsa bunu kamuoyuyla paylaşırız.

2 GÜN SONRA GELECEĞİNİ BİLMİYORDUK

Herkes futbolcuların alacağı konusunda konuşuyor. Benim zaten önceliğim buydu. Bir kısım ödeme yaptık. Ama sürekli başka ödemeler karşımıza çıktı. Şimdi tüm parayı futbolculara yatırdım diyelim. Birkaç gün sonra bir dosya gelecek ve acil ödenmezse puan silme cezası uygulanacak. Ne yapacağız o zaman biz? Biz bu borçların geleceğini biliyorduk ama biz seçildikten 2 gün sonra geleceğini bilmiyorduk.

FORMALAR SATIŞA ÇIKIYOR

Formalar haftaya cumartesi günü satışa çıkıyor. Ferhat Kurtuluş ve David Odonkor takımımıza katılacak. Görevlerine devam edecekler. Polonya kampına para ödemedik. 200 bin liralık uçak masrafını ise ben kendi cebimden ödedim. Bu futbolcu kardeşlerimiz bizi taşıyacak, bizim takımımız için mücadele edecekler. Onları motive etmeksek kim onları motive edeceğiz.

GELİRİ ESKİŞEHİRSPOR'UN

Ben 17 yıldır ticaretle uğraşıyorum. Ben Eskişehirspor ile özdeşleşmiş isimlerin patentini Halil Ünal döneminde aldım. İsim haklarını 5 yıllığına aldım. 5 yıl sonra bu isimleri ben kulübe teslim edeceğim. Bunu Murat Diri’ye de söyledim. Gazoz, ayran, enerji içeceğinin isim hakları da benim. Ama buradan gelecek gelirleri Eskişehirspor’a bağışlıyorum. Bunu bütün yöneticilerimiz biliyor.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

büyükhakkıya cevap

20 Temmuz 2019 11:02
sistemi ele geçirmişler, murat diride bunnlardan yana olmuş, puan silmelerde taraftar birliği kayıtsız ve sessiz kalıyor, tamamen rant ellerinde o yüzden kimse bişey yapamaz.

büyükhakkı

20 Temmuz 2019 09:22
bu hikayeleri çok dinledik,ikinci başgan mustafa topkaya seçilirsek 60 tirilyon kulübe karşılıksız hiybe etcem demişti, peki seçildin niye sözünü tutmuyosun?ilk seçimde bu taraftar sana yol verir,belki seçime bile kalmaz...

mustafa

20 Temmuz 2019 16:36
yorumcu büyükhakkı: başkan Mustafa Topkaya değil. O seçilmedi. Seçmediler. Başkan Osman Taş onun dediklerine bak sen. Adam yapıyor

şahin

21 Temmuz 2019 10:34
eses adına gercekten cok ilginç seyler oluyor ve bu olanlarıda tüm eskişehir saskın bır sekilde seyrediyor ilerleyen günler cok seyi gösterecek ama bir gercek var bizim bizden baska dostumuz yok birbirimizi kırmayalım yapıcı olalım düsman cok bakın bursaspor bile küme düstü hakkımızda hayırlısı en büyük eses

Rasim

20 Temmuz 2019 14:14
Bu adam neden boyle paçoz giyiniyor

küçük ali

20 Temmuz 2019 10:54
başkanı destekleyin. sportif başkan bu kulübü alır götürür.