KRİZİN FATURASINI VATANDAŞ ÖDEMEMELİ

13 Ağustos 2018 15:18
KRİZİN FATURASINI  VATANDAŞ ÖDEMEMELİ

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, iki günlük ziyaret için bulunduğu Konya Ereğli’de Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütünü ziyaret ederek partililerle buluştu.

Engel olmalıyız

Süllü, son günlerde ülkede yaşanan ekonomik kriz ve ülke gündemini değerlendirerek yaklaşan yerel seçimler ile ilgili görüşlerini paylaştı. Süllü, “Cumhuriyet Halk Partililere düşen görev, bu krizin faturasının zaten ağır ekonomik koşullar altında ezilen halka yüklenmesini engellemek olmalıdır. Bu yük, yıllardır AKP’nin projelerinin rantından yararlanan şirketlere yüklenebilecekken, açıklanan projelerde yine rant çevreleri kollanıyor” dedi.

Çok çalışmalıyız

Cumhuriyet Halk Partisi’nin her zaman vatandaştan yana olan politikalarının iyi anlatılması için, daima ülke ve vatan sevgisini ön planda tutan CHP’lilere bugün daha çok iş düştüğünü dile getiren Süllü, iktidarın yolunun yerelden geçtiği bilinci ile daha çok çalışmamız gerekiyor” diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ercan

13 Ağustos 2018 16:02
biz sonuna kadar hükümetimizin yanındayız ve sonuna kadar destekliyoruz

YİRMİALTI

14 Ağustos 2018 10:47
JALE NUR SÜLLÜ SİZLER CAAPE OLARAK HALKI SEVMİYORSUNUZ HALK TA SİZİ SEVMİYOR İŞTE BÖYLE BİR KISIR DÖNGÜ BENDEN SİZE TÜYO ÖNCE SİZLER KENDİNİZİ VATANDAŞA SEVDİRİN AFFETTİRİN (1938-1950 ARASI YAPTIĞINIZ EZİYETLERDEN DOLAYI) SONRA HALKIN SİZİ SEVMESİ İÇİN HALKA YALVARIN BELKİ BU AZİZ HALK SİZİ AFFEDER

Ali

14 Ağustos 2018 09:00
Pekala sen chp li olarak bu duruma ne tepki verdin veremez siniz. Çünkü siz milli değilsiniz siz degilmissin iz bu ülkeyi dış ülkelere şikayet eden türkiyeye tatile gitmeyin yatırım yapmayın sizi bizler iyi anlıyoruz ama malesef sizin seçmenin iz anlamıyor şu hükümetimiz yanindayim sizler bu ülke sevdalısı olmadığınız muddetce adla sizleri lakâya almiyacagim düşünün bu ülkeyi sizi yönetecek siniz daha Kurultay istiyor karşı cikiyorsunuz ve onu Türkiyeyi. Yönetmeye aday gosteriyorsunuz a küçük chp yi yönetmeye istemiyorsunuz siz nesin aciklayin

üç hilal

14 Ağustos 2018 11:44
Bu ülke için şimdiye kadar ne yaptınız ki! biz size itibar edelim...
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.
VATANDAŞ DÜŞÜK  MODELLİ ARAÇ ALIYOR
VATANDAŞ DÜŞÜK MODELLİ ARAÇ ALIYOR
Son aylarda yaşanan kur artışlarının ekonomik dalgalanmalara neden olmasından dolayı vatandaşlar sıfır kilometre araç almak yerine düşük modelli araçlara göz dikti.
ODUNPAZARI  AŞURE DAĞITTI
ODUNPAZARI AŞURE DAĞITTI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Reşadiye Cami, Çarşı Cami ve Tarihi Bölge’de yer alan Kurşunlu Külliyesi önünde Cuma Namazı Çıkışı’nda aşure dağıttı.
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Beylikovalılar Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer hükümetin önceki gün açıkladığı Yeni Ekonomi Programı’nı eleştirerek, “Krizin yükünü yoksulun sırtına yüklediler. Bu programda daha fazla işsizlik, daha fazla yoksulluk, daha fazla zam var” dedi.
KAÇAK SİGARA  OPERASYONU
KAÇAK SİGARA OPERASYONU
Eskişehir'de pilos ekipleri tarafından bir iş yerine düzenlenen operasyonda 233 paket kaçak sigara ve 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirdi.
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Başarı Eğitim Vakfı, geleceğin girişimcilerini yetiştirmek için protokol imzaladı.
DOĞANÇAYIR YOLU  ASFALTLANDI
DOĞANÇAYIR YOLU ASFALTLANDI
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler sorumluluklarında bulunan mahalle yollarında asfalt kaplama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
Tepebaşı Belediyesi tarafından 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü dolayısıyla alzheimer hastaları için eğlence programı düzenlendi.
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Başkan Büyükerşen'e yerel seçimler konusunda iddia edildiği gibi bir rapor hazırlatmadığını söyledi.