KRİZİN FATURASINI VATANDAŞ ÖDEMEMELİ

13 Ağustos 2018 15:18
KRİZİN FATURASINI  VATANDAŞ ÖDEMEMELİ

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, iki günlük ziyaret için bulunduğu Konya Ereğli’de Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütünü ziyaret ederek partililerle buluştu.

Engel olmalıyız

Süllü, son günlerde ülkede yaşanan ekonomik kriz ve ülke gündemini değerlendirerek yaklaşan yerel seçimler ile ilgili görüşlerini paylaştı. Süllü, “Cumhuriyet Halk Partililere düşen görev, bu krizin faturasının zaten ağır ekonomik koşullar altında ezilen halka yüklenmesini engellemek olmalıdır. Bu yük, yıllardır AKP’nin projelerinin rantından yararlanan şirketlere yüklenebilecekken, açıklanan projelerde yine rant çevreleri kollanıyor” dedi.

Çok çalışmalıyız

Cumhuriyet Halk Partisi’nin her zaman vatandaştan yana olan politikalarının iyi anlatılması için, daima ülke ve vatan sevgisini ön planda tutan CHP’lilere bugün daha çok iş düştüğünü dile getiren Süllü, iktidarın yolunun yerelden geçtiği bilinci ile daha çok çalışmamız gerekiyor” diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ercan

13 Ağustos 2018 16:02
biz sonuna kadar hükümetimizin yanındayız ve sonuna kadar destekliyoruz

YİRMİALTI

14 Ağustos 2018 10:47
JALE NUR SÜLLÜ SİZLER CAAPE OLARAK HALKI SEVMİYORSUNUZ HALK TA SİZİ SEVMİYOR İŞTE BÖYLE BİR KISIR DÖNGÜ BENDEN SİZE TÜYO ÖNCE SİZLER KENDİNİZİ VATANDAŞA SEVDİRİN AFFETTİRİN (1938-1950 ARASI YAPTIĞINIZ EZİYETLERDEN DOLAYI) SONRA HALKIN SİZİ SEVMESİ İÇİN HALKA YALVARIN BELKİ BU AZİZ HALK SİZİ AFFEDER

Ali

14 Ağustos 2018 09:00
Pekala sen chp li olarak bu duruma ne tepki verdin veremez siniz. Çünkü siz milli değilsiniz siz degilmissin iz bu ülkeyi dış ülkelere şikayet eden türkiyeye tatile gitmeyin yatırım yapmayın sizi bizler iyi anlıyoruz ama malesef sizin seçmenin iz anlamıyor şu hükümetimiz yanindayim sizler bu ülke sevdalısı olmadığınız muddetce adla sizleri lakâya almiyacagim düşünün bu ülkeyi sizi yönetecek siniz daha Kurultay istiyor karşı cikiyorsunuz ve onu Türkiyeyi. Yönetmeye aday gosteriyorsunuz a küçük chp yi yönetmeye istemiyorsunuz siz nesin aciklayin

üç hilal

14 Ağustos 2018 11:44
Bu ülke için şimdiye kadar ne yaptınız ki! biz size itibar edelim...
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
Park halindeki araçlardan yakıt çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 4 şüpheli tutuklandı.
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
Anadolu Üniversitesi Rektörü Şafak Ertan Çomaklı, Mardin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon toplantısında eşi cezaevinde olan kadınların ve ailelerin birçok sorunla mücadele etmek zorunda bırakıldığını söyledi.
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda hayata geçirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle Danişment, Kızılcaören, Yakakayı, Gündüzler ve Beyazaltın Mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor.