KRİZİ FIRSATA ÇEVİRECEĞİZ

02 Eylül 2018 17:58
KRİZİ FIRSATA ÇEVİRECEĞİZ

Seyitgazi’de konuşan AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay yaşanan ekonomik krize değinerek “Her kriz kendi içinde bir fırsat barındırır. Biz de krizi fırsata çevireceğiz” dedi.

Zor günlerden geçildiğinin altını çizen Milletvekili Emine Nur Günay “Bütün milletimiz görüyor ki; Türkiyemize karşı, tarihimiz ve coğrafyamızın getirdiği özellik nedeniyle büyük bir atak var. Millet olarak birlik ve beraberlik içinde onun mücadelesini vereceğiz. Ama şunu da gördük ki bütün dünya bu mücadelenin ve Türkiye’ye olan saldırının ne boyutta olduğunu gördü. Kriz demek aynı zamanda fırsat demektir. Bu ekonomik savaşı, krizi fırsata çevireceğiz. Bunusizlerin desteği ile yapacağız” dedi.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

musa

03 Eylül 2018 09:21
bırakın emine hanım bunları. tuzunuz kuru. milletvekili mmaaşı almayın 3 ay o zaman vatandaşın sorununu çözersiniz.

vatandaş

03 Eylül 2018 08:23
pinokyo

Halil Toksöz

03 Eylül 2018 01:44
Ülkeyi kırıze sok ondan sonra fırsat kolla, eğer batmzsak daha kimleri ihya edecesiniz, yeni osmalılar. Şimdide milliyrtci gömleği giydiniz, değil mi ?

SC

03 Eylül 2018 00:41
Ya he he...

bayram k

03 Eylül 2018 11:38
he he nasıl olsa size inan bir kesim var anlat anlat.

X bey diyeceksiniz

03 Eylül 2018 16:09
Ekonomik krizin tavan yaptığı şu senede, neden 8trilyon333bin tl ye Eskişehir e kütüphane yapılıyor? Yapılmasın demiyorum ama neden bu kadar pahalı ? Aynı duruma odunpazarı bölgesinde inşaatı devam eden büyük müzeler ve galeriler dahil , trilyonlar birilerinin oyuncağı olmuş durumda. Siz krizi fırsata çevirmeye devam edin , birileri halkı keriz yerine koyup trilyonları sövüşlüyor. Birileri halkın vicdanı olup sorgulamazsa , başkaları da tribünlere oynar. Nasılsa cahil bol

X bey diyeceksiniz

03 Eylül 2018 15:52
Ekonomik krizin tavan yaptığı şu senede , neden 8 trilyon333 bin t
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.