KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE

18 Kasım 2018 16:47
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE

Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.

Geçim sıkıntısı

Türkiye’de ekonomik krizin üstünün örtülmeye çalışıldığını vurgulayan Dölekçekiç, “Kriz vatandaşın midesinde, mutfağında. Alınan asgari ücret emeklilerin aldığı maaş açlık sınırının altında. Vatandaş stresten saçlarını döküyor. Geçim sıkıntısı had safhada ” dedi.

Seçim yatırımı

Seçimler hakkında da değerlendirmelerde bulunan Dölekçekiç, “Yerel seçimler yaklaştı diye her üç belediyemizde de olağanüstü bir çalışma başladı seçim yatırımı olarak. Uzun zamandan beri yatıyorlar herhangi bir yatırım, bir hizmet götürmedikleri yerlere yok otobüs göndererek yok tramvay hatları döşeyerek bir takım seçim yatırımlarına girdiler” diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ahmet

18 Kasım 2018 21:54
Seçimler yaklaştıkça bütün partiler vitrin değiştiriyor. Vatandaşın aklını alıp oy avcılığı yapılıyor. Vatandaşın oyunu al, bir daha ki geçime kadar vatandaşın yüzünü görme. Sen aç ben aç sen oradan kaç.