Korsanlar gizli aşkı hackledi

16 Kasım 2016 10:25
Korsanlar gizli aşkı hackledi

Instagram hesabı internet korsanları tarafından ele geçirilen Şallı’nın, Arda Turan’la olan samimi yazışmaları ortaya çıktı. İkilinin dialogları acaba aşk mı yaşıyorlar sorusunu akıllara getirdi

Hacker grubu Ayyıldız Tim, manken Ebru Şallı’nın Instagram ve Twitter hesaplarını hackledi. Şallı’nın adına, “Bazı erkeklerin sevgilisi olduğu halde bana asılmalarından bıktım! Değil mi Arda?” tweet’i atarak Barcelonalı futbolcu Arda Turan etiketlendi. Şallı ise olayın ardından bir açıklama paylaştı. Manken, ilk açıklamasında, “Hesaplarım hack’lenmiştir. Son altı saattir Twitter hesabımdan yazılan yazılara itibar etmeyiniz” dedi. 

‘Kariyerime saldırı’

Bir açıklama daha geçen Şallı, “Gün boyu benim ağzımdan bazı yazılar paylaşıldı ve silindi. Bunlar kariyerimi yok etmeye yönelik saldırıdır” diye yazdı. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne gönüllü olarak yardım eden Şallı, futbolcu Turan’ı da bu organizasyona dahil etmişti. Gün içerisinde Şallı’nın Twitter hesabından eski sevgilisi Sinan Akçıl’ın şarkısını “Belki de insan hayatında gerçek aşkı bir kere yaşıyormuş” notuyla paylaşması akılları karıştırmıştı. 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve buralarda gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Han ile devam etti.
GELECEĞİMİZ İÇİN  ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
GELECEĞİMİZ İÇİN ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Geleceğimiz için üretmek zorundayız. Üretimi de siz gençler yapacak, geleceğimiz siz gençlerin elinde” dedi.
MAHMUDİYELİLER  ATA'NIN HUZURUNDA
MAHMUDİYELİLER ATA'NIN HUZURUNDA
Mahmudiye Belediyesi tarafından Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümü dolayısıyla, Anıtkabir özel ziyareti düzenlendi.
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar Yüksek Hızlı Tren hattı projesinin hangi aşamada olduğunu ve projenin ne zaman hayata geçeceğine dair sorduğu soruya yanıt verdi.
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Özel Çağdaş Okulları 3. sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Berrin Kalyoncuoğlu ve Sınıf Öğretmeni Olyar Kaya ile birlikte Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Eskişehir LÖSEV’i ziyaret ettiler.
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
Eskişehir'de FETÖ üyeliği suçundan hükümlü iş adamı Yalçın E.'nin koğuş arkadaşının, aynı suçtan tutuklu eşine yargıyı yanıltmak için kaleme aldığı mektubu avukat kızı Büşra Nur Ç. aracılığıyla ulaştırdığı belirlenince haklarında dava açıldı.
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
Seyitgazi ilçesine bağlı Doğançayır Mahallesi’nde yaşayan köylüler, Osmanlı döneminde meydana gelen bir savaşta düşman askerleri tarafından öldürülen 40 erkek ve 40 kızın mezarlarının bulunduğu köyün en yüksek tepesine 40 Oğlan 40 Kız verildiğini anlattılar. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de 3 katlı bir binanın çatı katında meydana gelen yangın minareden görüntülendi. Eskişehir İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği olayda, yanan çatı neredeyse kül oldu.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir’de düzenlenen ve 26 kişinin gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonda, 7 şüpheli adliyeye sevk edildi.