Korsanlar gizli aşkı hackledi

16 Kasım 2016 10:25
Korsanlar gizli aşkı hackledi

Instagram hesabı internet korsanları tarafından ele geçirilen Şallı’nın, Arda Turan’la olan samimi yazışmaları ortaya çıktı. İkilinin dialogları acaba aşk mı yaşıyorlar sorusunu akıllara getirdi

Hacker grubu Ayyıldız Tim, manken Ebru Şallı’nın Instagram ve Twitter hesaplarını hackledi. Şallı’nın adına, “Bazı erkeklerin sevgilisi olduğu halde bana asılmalarından bıktım! Değil mi Arda?” tweet’i atarak Barcelonalı futbolcu Arda Turan etiketlendi. Şallı ise olayın ardından bir açıklama paylaştı. Manken, ilk açıklamasında, “Hesaplarım hack’lenmiştir. Son altı saattir Twitter hesabımdan yazılan yazılara itibar etmeyiniz” dedi. 

‘Kariyerime saldırı’

Bir açıklama daha geçen Şallı, “Gün boyu benim ağzımdan bazı yazılar paylaşıldı ve silindi. Bunlar kariyerimi yok etmeye yönelik saldırıdır” diye yazdı. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne gönüllü olarak yardım eden Şallı, futbolcu Turan’ı da bu organizasyona dahil etmişti. Gün içerisinde Şallı’nın Twitter hesabından eski sevgilisi Sinan Akçıl’ın şarkısını “Belki de insan hayatında gerçek aşkı bir kere yaşıyormuş” notuyla paylaşması akılları karıştırmıştı. 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.