KOLEJ HAVASI

14 Temmuz 2019 16:06
KOLEJ HAVASI

Eskişehirspor'un yurt dışı kampı dün sona erdi. İlk etabı 23 kişilik futbolcu kadrosuyla geçiren kırmızı şimşekler'de çalışma temposu teknik heyeti fazlasıyla memnun etti.

DÜN GELDİLER

Yeni sezon hazırlıkları için Polonya'nın Varşova kentine giden Eskişehirspor kafilesi dün akşam saatlerinde yurda döndü. Yurt dışında yaklaşık iki hafta kamp yapan siyah kırmızılı takımda çalışma temposu ve arkadaşlık dikkatlerden kaçmadı. Ağırlıklı gençlerden oluşan kadro Polonya'da verimli idmanlar yaptı. 23 kişilik kadroyla ilk etabı uyum içinde geçiren futbol takımında teknik kadronun ikinci etap sonrası revizyon yapıp yapmayacağı ise henüz belli değil. Öte yandan Siyah kırmızılı takım üç günlük izin sonrasında Çarşamba günü bu defa Afyonkarahisar'da başlayacak olan ikinci etap kampına gidecek. Siyah kırmızılı takım Afyon'da ise 27 Temmuz tarihine kadar kalıp en az 5 özel maç yapmayı planlıyor.

KİMLER VARDI

Polonya kampında şu futbolcular vardı: Ekrem Kılıçarslan, Bedirhan Altunbaş, Berkay Tolga Dabanlı, Mevlüt Çelik, Cemali Sertel, Mehmet Özcan, Furgan Polat, Talha Erdoğan, Alperen Kocabaş, Mete Kaan Demir, İbrahim Halil Öner, Ebrar Yiğit Aydın, Kıvanç Karakaş, Erdal Akdari, Emir Omurtak, Muhammet Yahya Akbulut, Furkan Balaban, Tolga Yakut, Buğra Çağlayan, Mehmet Feyzi Yıldırım, Metehan Altunbaş, Sezgin Coşkun, Cengiz Alp Köseer. Öte yandan Kamal, Jesse, Onur Bayramoğlu ve Ferhat Kiraz ise Eskişehir'de idman yaptılar. Sissoko ve Marko Milinkoviç'in durumları bugün veya yarın belli olacak. Yine Emre Güral ve Hakan Aslantaş ile de görüşmeler devam ediyor.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

14 Temmuz 2019 21:51
Nasıl bir kolej anlamadım paradan başka bir şey konuşulmuyor

Ceylan

17 Temmuz 2019 08:54
25 senedir her yaz kampında aynı başlığı atmaktan sıkılmadınız mı gazeteciler ? " KOLEJ HAVASI "