KÖKSAL GÜVEN TAZELEDİ

12 Eylül 2018 13:11
KÖKSAL GÜVEN TAZELEDİ

Sağlık-Sen Eskişehir Şubesi'nin 5. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut başkan Hasan Hüseyin Köksal, yeniden seçilerek güven tazeledi.

Sağlık-Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal konuşmasında, "4 yılda 100'e  yakın proje ile yaklaşık 1200 çocuk giydirme, okul dönemi kırtasiye yardımı kimsesiz çocuklara bisiklet kampanyası gibi çok özel projeler yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Sağlık camiasının en temel sorunları üzerine sizlerin huzurunda sesleniyorum artık sağlık teşkilatında döner sermaye kalmamıştır. Acil olarak döner sermaye sisteminden kurtulup bizleri fabrika gibi her ay fatıra hedefleri hesabından kurtulmak istiyoruz.Asker gibi polis gibi her ay aldığımız maaşların sabit olması son on yılda eşdeğerimizin olan devlet memurları arasında ki maaş farkını yetkilerin görmesini temenni ediyor ve bunun için çalışacağımıza buradan söz veriyorum" dedi. 

Yönetim Kurulu: 

Tek liste ile gerçekleşen seçimi Hasan Hüseyin Köksal tekrar kazanırken, yönetimde ise; Nebi Kascı, Ömer Gezer, Galip Özsarı, Hüseyin Demir, Züleyha Eryiğit, Hasan Gökçe yer aldı. 

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ali er

14 Eylül 2018 00:44
Berbat-sen yine görev başında. Bakalim gene neleri berbat etmeye devam edecek

Usta

12 Eylül 2018 23:49
Sanki M.vekili seçimi nasıl sendikadır çok merak ettim...

Brava

12 Eylül 2018 18:10
Zafer kazanılmış.