KIZILAY'A BAĞIŞ ÇAĞRISI

20 Temmuz 2018 16:07
KIZILAY'A BAĞIŞ ÇAĞRISI

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) yöneticileri Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Bağış öncesi bir değerlendirme yapan Prof. Dr. Rektör Kemal Şenocak, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Çabuk, Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Arslantaş ve ESOGÜ Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Başar Sırmagül, kan vermenin insanlık görevi olduğunu belirterek vatandaşları Kızılay’a kan bağışı yapmaya davet ettiler.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

YİRMİALTI

21 Temmuz 2018 15:23
ŞU GÜZELİM TÜRKİYE DE İŞİMİZ GÜCÜMÜZ REKLAM . İŞ YAPAN YOK. KAN VEREN YETKİLİLER HASTANENİZ DE NE EKSİKLİKLER VAR ÖNCE ONLARA BAKIN. ACİL İNİZDEN YOĞUN BAKIMLARA KADAR OLAN REZİLLİKLERİNİZE BAKIN

recep

20 Temmuz 2018 21:37
Çek panpa kan veriyoruz.Herkes görsün.

Leyla

24 Temmuz 2018 22:26
İhtiyaç var kan versinler. Osmangazi Üniversitesi ihtiyaçları sizi neden ilgilendiriyor siz kendi ihtiyaçlarınıza bakın.

merak

04 Ağustos 2018 12:36
Eski yönetimin adamlarıyla yola neden devam ediliyor merak ettik?

erhan

01 Ağustos 2018 08:20
2 hafta önce kan vermeye gittim tıp fakultesine tafra çalıp o biçim kardeşim biz isaniyet namına kan veriyoruz çalışan bir kişi digerleri masa başında oturuyor.Kan verenlerle ilgi zayıf.
TÜRK YILDIZLARI ESKİŞEHİR'DE UÇACAK
BAYRAMDA ULAŞIM ÜCRETSİZ
BAYRAMDA ULAŞIM ÜCRETSİZ
Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı süresince tramvay ve otobüslerin ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu.
İNÖNÜ'DE UÇUŞ KEYFİ
İNÖNÜ'DE UÇUŞ KEYFİ
İnönü ilçe belediyesi ile Türk Hava Kurumu'nun, "İnönü’yü Uçuruyoruz" adıyla düzenlenen proje kapsamında, hayatında hiç uçağa binmemiş ilçe halkı bu deneyimi yaşadı.
SÖKÜLEN AĞAÇLAR  TOPRAKLA BULUŞTU
SÖKÜLEN AĞAÇLAR TOPRAKLA BULUŞTU
Emek Mahallesi’ni Şehir Hastanesi üzerinden 75. Yıl Mahallesi’ne bağlayacak tramvay uzatma projesinde çalışmalar devam ederken, Selami Vardar Bulvarı’ndan sökülen ağaçlar, Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Üretim Tesisleri’nde yeniden toprakla buluştu.
YUNUSEMRE CADDESİ  YENİLENİYOR
YUNUSEMRE CADDESİ YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler Yunusemre Caddesi’ndeki asfalt yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
EMNİYET'TEN  BAYRAM TEDBİRİ
EMNİYET'TEN BAYRAM TEDBİRİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından yaklaşan Kurban Bayramı için, gerekli tedbirleri aldığını duyurdu. Alınacak tedbirlerle huzurlu bir bayram geçirilmesi hedefleniyor.
EŞİMLE KATALOG EVLİLİĞİ YAPTIK!
EŞİMLE KATALOG EVLİLİĞİ YAPTIK!
Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi oldukları iddiasıyla 23'ü tutuklu, biri firari 58 sanığın yargılanmasına devam edildi.
CANKIZ YİNE AFFETMEDİ
CANKIZ YİNE AFFETMEDİ
Eskişehir’de yurt dışı tarifeli uçakla gelen yolcuların valizlerinde yapılan kontrollerde uyuşturucu madde ele geçirildi. 
DEAŞ ŞÜPHELİLERİ ADLİYE'DE
DEAŞ ŞÜPHELİLERİ ADLİYE'DE
Eskişehir'de önceki gün yakalanan terör örgütü DEAŞ ile irtibatlı olduğu iddia edilen 4 şüpheli sağlık kontrolünden geçirildi.