KIZILAY'A BAĞIŞ ÇAĞRISI

20 Temmuz 2018 16:07
KIZILAY'A BAĞIŞ ÇAĞRISI

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) yöneticileri Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Bağış öncesi bir değerlendirme yapan Prof. Dr. Rektör Kemal Şenocak, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Çabuk, Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Arslantaş ve ESOGÜ Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Başar Sırmagül, kan vermenin insanlık görevi olduğunu belirterek vatandaşları Kızılay’a kan bağışı yapmaya davet ettiler.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

YİRMİALTI

21 Temmuz 2018 15:23
ŞU GÜZELİM TÜRKİYE DE İŞİMİZ GÜCÜMÜZ REKLAM . İŞ YAPAN YOK. KAN VEREN YETKİLİLER HASTANENİZ DE NE EKSİKLİKLER VAR ÖNCE ONLARA BAKIN. ACİL İNİZDEN YOĞUN BAKIMLARA KADAR OLAN REZİLLİKLERİNİZE BAKIN

recep

20 Temmuz 2018 21:37
Çek panpa kan veriyoruz.Herkes görsün.

Leyla

24 Temmuz 2018 22:26
İhtiyaç var kan versinler. Osmangazi Üniversitesi ihtiyaçları sizi neden ilgilendiriyor siz kendi ihtiyaçlarınıza bakın.

merak

04 Ağustos 2018 12:36
Eski yönetimin adamlarıyla yola neden devam ediliyor merak ettik?

erhan

01 Ağustos 2018 08:20
2 hafta önce kan vermeye gittim tıp fakultesine tafra çalıp o biçim kardeşim biz isaniyet namına kan veriyoruz çalışan bir kişi digerleri masa başında oturuyor.Kan verenlerle ilgi zayıf.
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu listesini onayladı .
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski öğretmen tutuklandı.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.