KIZILAY BAŞKANI ZEYBEK OYNADI

Son Güncelleme : 07 Eylül 2018 17:09
KIZILAY BAŞKANI ZEYBEK OYNADI

Eskişehir’de Türk Kızılayı Hasırca Gençlik Kampı'nın açılışına katılan Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, düzenlenen programda zeybek oynayan engelli bir vatandaşa sahneye çıkarak eşlik etti. 

Eskişehir’de Türk Kızılayı tarafından Hasırca Gençlik Kampı açılışı sebebiyle bir etkinlik düzenlendi. Protokol konuşmaları bitikten sonra kesilen kurdele ile kampın açılışı gerçekleştirildi. Ardından sahneye engelli bir vatandaş çıkarak zeybek oynadı. Başkan Kınık da engelli bireyi yalnız bırakmayarak sahneye çıktı ve zeybek oynadı. Başkan Kınık’ın kendisine eşlik ettiğini gören engelli vatandaş durumdan çok mutlu olurken, kamp açılışına katılanlar ikiliye alkışlarla destek verdi. 

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Davur

08 Eylül 2018 23:46
Kızılay bazen bağışçıları üzüyor.Kendilerine bağışlanan taşınmazları yok pahasına kiraya veriyor.Hatta bağışlanan özellikler tarla ve bahçelerin nerede olduğunu bile bilmiyor.Kiralarını toplayamıyor.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
Eskişehir'de yanarak feci şekilde can veren şahsın olayının arkasında cinayet çıktı.
MHP'DE DEVİR-TESLİM
MHP'DE DEVİR-TESLİM
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, görevini İlçe Başkanı Sekreteri Mustafa Komar ’a teslim etti. 
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından bir barakaya düzenlenen baskında çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili yakalanan şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 
ALMANYA ÇIKARMASI
ALMANYA ÇIKARMASI
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibi ile geçtiğmiz hafta Almanya'nın Berlin kentine çıkarma yaptık. Zira 60 ülkeden 3 bin firmanın katıldığı Raylı Sistemler Fuarı vardı. Ayrıca Berlin gezisi yapıldı. Peki neler yaşandı?
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
Eskişehir’de, bir şahıs üzerine dökülen tinerin alev alması sonucu feci şekilde can verdi. 
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.